SEO

İnternet dünyasında bir çok web sitesi ve platform ziyaretçilerini beklemektedir. Bu nedenle de web siteleri amaçlarına uygun şekilde içerik üretip bu içeriklerini de mutlaka hedef kitlelerine ulaştırmak isterler. Bunun en doğal yolu ise arama motorların da üst sıralarda bulunmak, kısacası ilgili bir kavram ya da kelime arandığında ilk sonuçlar arasında en üstte yer almaktır. Bu sebeple de SEO denilen arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapılmaktadır. Uzman SEO ekiplerimiz tarafından ilgili web sitesinin hedef anahtar kelimeleri titiz bir çalışma sonucu belirlenir ve bu kelimeler odak olacak şekilde uygulamalara başlanır. Bunun için de müşterilerimize SEO anlamında üst düzey bir hizmet sunulmaktadır.

Herhangi bir web sitesi elbette ki belli bir çerçevede yayın hayatına sahiptir ve konularına göre de belli anahtar kelimelerde bulunmak ister. İşte bu kelimelerin belirlenmesinden site içi optimizasyon çalışmalarına, link yayınlarından farklı uygulamalara kadar tüm işlemler Odea Web bünyesinde gerçekleştirilir. Kısa bir süre sonra ise arama sonuçlarına bakıldığı zaman hedef kelimelerde hızlı bir yükselişin olduğu ve ilk sayfa sonuçları arasında da bu durumun gözlenebildiği fark edilir. Yapılan detaylı SEO çalışmalarının ardından ise sitenin hedef kelime aramalarında ilk sırada çıktığı gözlenebilir.

Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Amaç tanımı sırasında arama motorunda yapılan aramaların sonuçlarına yönelik olarak çözümlerimize ait olan çalışmalarının yapıldığı görülebilir. Web sitesinin daha popüler, daha bilinir ve daha çok ziyaret edilir hale gelmesinin merkezinde de söz konusu çalışmalar, analiz ve uygulamalar vardır. Bu sebeple de uzman bir firma ile çalışmak ve bu yolda başarı kat etmek olasıdır. Aynı zamanda vermiş olduğumuz hizmet kapsamında detaylı analizler, istatistik sunumları ve ek çalışmalar da gerçekleştirilir.

Tüm bu çalışma ve gayretlerin hedefinde ise ilgili web sitesinin aramalarda ilk sırada yer alması vardır. SEO çalışmaları da tam olarak bu işe yarar. Web sitesi bir oyun platformu ise "oyun" kelimesi aramalarında, bir e-ticaret sitesi ise "alışveriş" aramalarında ya da bir haber sitesi ise "haberler" aramalarında ilk sıralarda çıkmak isteyeceği için, yapılan çalışmalar da ilğili siteyi en görünür noktalara getirmeye yönelik yapılmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter Google Plus RSS E-Posta