Kampanya Reseller Paketleri Aylık 9.99 TL Kısa Süreliğine - Sona erme tarihi 30 Temmuz 2019 Reseller Paketlerimiz

Dedicated (Kiralık) Sunucu

RAID diskli ve üst düzey donanımlar ile sunduğumuz Dedicated hizmetlerinde %99 uptime garantisi verilmektedir. Tüm sunucularımızda tam kök SSH erişimi mevcuttur.

Paketleri Görün

Size neler sunuyoruz ?

Üstün Veri Merkezi

Dedicated sunucularımız ABD Dallas'da bulunan veri merkezlerinde güvenli ve kurumsal donanımlar üzerinde barındırılmaktadır.

Yüksek Performans

Tüm sunucularımız ve buna bağlı ek donanımlar yüksek performansta kesintisiz çalışma kapasitesine karşılık verebilecek şekilde optimize edilmiştir.

Kurumsal Destek

Bireysel ve kurumsal müşteri ayırımı yapmadan çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet vermektedir.

Dedicated (Kiralık) Sunucu

SUNUCU PAKETİ İŞLEMCİ AİLESİ RAM MİKTARI HDD KAPASİTESİ TRAFİK MİKTARI HAT HIZI AYLIK ÜCRET
Intel E3-1220LV2 x2 2 GB DDR3 RAM 500 GB RAID 1 5 TB / Aylık 100 Mbit   Tükendi  
Intel E3-1265LV2 x4 2 GB DDR3 RAM 500 GB RAID 1 5 TB / Aylık 100 Mbit   Tükendi  
Intel E3-1220LV2 x2 4 GB DDR3 RAM 1000 GB RAID 1 5 TB / Aylık 100 Mbit 406.00 TL
Intel E3-1265LV2 x4 4 GB DDR3 RAM 1000 GB RAID 1 5 TB / Aylık 100 Mbit 508.00 TL
Intel E3-1220LV2 x2 4 GB DDR3 RAM 2x120 GB SSD 10 TB / Aylık 100 Mbit   Tükendi  
Intel E3-1265LV2 x4 4 GB DDR3 RAM 2x250 GB SSD 10 TB / Aylık 100 Mbit   Tükendi  
Intel E3-1220LV2 x4 8 GB DDR3 RAM 1000 GB RAID 1 10 TB / Aylık 100 Mbit 610.00 TL
Intel E3-1265LV2 x4 16 GB DDR3 RAM 1000 GB RAID 1 15 TB / Aylık 100 Mbit 712.00 TL

Karar veremiyor musunuz ? Size yardımcı olmak için hazır bekliyoruz...

Hemen şimdi müşteri paneliniz üzerinden bildirim oluşturabilir veya +90 850 203 1453 numaralı telefonu arayarak satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

MERAK EDİLENLERSize yardımcı olmak için buradayız!

Dedicated sunucularımız ABD Dallas'da bulunan veri merkezinde barındırılmaktadır. İki birbirinden bağımsız istasyon tarafından beslenen sunucu altyapımız 17'den fazla yedekli fiber-optik servis sağlayıcıya bağlı olarak servis vermektedir.

İnternet erişim omurgamızın kapasitesi 2x10Gbps. İnternet çıkışlarımız %100 yedekli olarak hizmet vermektedir. Herhangi bir kapasitesi ihtiyacı American Telekom tarafından anında karşılanabilmektedir.

Tüm sunucularımız paylaşımsız 100Mbit full duplex porta sahiptir.

Odea Web kiralamakta olduğu tüm sunucular için yedek parça bulundurmaktadır. Herhangi bir sorun oluşması durumunda en hızlı şekilde sunucunuzda arızalı olan parça yenisi ile değiştirilir. Eğer teknik sorun parça değişimi ile çözülemiyor ise muadil veya daha üst bir donanım müşterimize en kısa sürede ücretsiz olarak tedarik edilir.

Sunucunun tüm yönetimi %100 size aittir ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, ve sözleşmemize aykırı olmayan her türlü yazılım ve uygulamayı dilediğiniz şekilde kurabilirsiniz.

Odea Web olarak hosting paketinden tutun kiralık sunuculara kadar tüm ürünlerimizde veri güvenliğine çok önem vermekteyiz. Hiç bir bilgisayar donanımında (mevcut kiralamakta olduğumuz donanımlar dahil olmak üzere) bozulmama garantisi verilememektedir ancak müşterilerimiz adına elimizden gelen önlemleri almak ile yükümlü bulunuyoruz. Bu sebeple tüm sunucularımız 7x24 çalışmaya uygun olacak şekilde optimize edilmiş gerçek sunucu donanımları ile oluşturulmuştur.

Belirtilen tüm fiyatlar taahhütsüz fiyatlardır. Seçtiğiniz satın alma periyodunun sonunda hizmetinizi sözleşme iptal bedeli olmadan sonlandırabilirsiniz.

Destek ekibimiz sunucularınızı yönetmenizde size yardımcı olacaktır. Desteklediğimiz öğelerin ayrıntıları için destek ekibimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Genel Kullanım Koşulları

Tüm ürün ve hizmetlerimiz için Hizmet Sözleşmesi ile Sunucu Hizmetleri Sözleşmesi haricinde aşağıda yer alan genel kullanım koşullarıda geçerlidir.


  1. Dedicated sunucu hizmetlerinde hesap ve veri güvenliği gereğince kimlik veya kimliği ispatlayıcı resmi belge talep edilebilir. Müşteri bu durumu peşinen kabul etmiş sayılır.
  2. Dedicated sunucularımız ABD Dallas'da bulunan veri merkezinde barındırılmaktadır.
  3. Dedicated sunucularımız standart olarak Linux Centos 6.x işletim sistemi ile birlikte sunulmaktadır.
  4. Dedicated sunucunuz için eklenti veya lisans satın almak ve genel kullanım koşullarını ögrenmek için ilğili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güncel eklenti ve lisans ücretlerini ögrenmek için ilğili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. (Bknz. Sunucu Eklentileri & Lisanslar)
  5. Satın almış olduğunuz eklenti veya lisans sunucunuza tanımlandıktan sonra aktive edilecektir. Eklenti veya lisans tanımlanması ekstrem durumlar haricinde 2-24 saat aralığında yapılabilmektedir. Tanımlamalar stoklar dahilinde yapılabilmektedir.
  6. Sunucu yönetimi ve işletilmesi tamamen müşterinin sorumluluğundadır. Odea Web kurulum işlemi sonrası sunucuyu müşteriye teslim eder. Kurulum sonrası yapılandırma işlemleri müşteriye ait'tir. Opsiyonel olarak kurulum sonrası yapılandırma işlemleri için ücretli destek talebinde bulunabilirsiniz.
  7. Eklenti veya lisans ücretleri aylık olarak hesaplanmış olup fiyatlara %18 K.D.V. dahil edilmemiştir. Satın alım esnasında yeniden hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır.
  8. Eklenti veya lisans satın alımlarında ücret iadesi mümkün değildir. Gerekli bilgileri iade politikası sayfamızda bulabilirsiniz. (Bknz. İade Politikası)
  9. Paket fiyatları aylık olarak belirlenmiş olup %18 K.D.V. sipariş esnasında sepete eklenecektir.
  10. Odea Web, dedicated sunucu paketlerinde ve bu paketleri etkileyen maddeler ile diğer tüm unsurlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.