Devam Eden Projeler

Kunter Otomotiv

Kunter Otomotiv

İzmir'de otomotiv ve yedek parça satış ve servis hizmetleri veren Kunter Otomotiv e-ticaret projesi HTML5 ve PHP altyapısı kullanılarak tüm cihazlara uyumlu (responsive) olacak şekilde tasarlanıp kodlanması planlanmaktadır. Projenin Google SEO işlemleride tamamlanarak 20 iş günü içerisinde teslim edilmesi ön görülüyor.

Fraise Boutique

Fraise Boutique

İzmir'de bayan giyim sektöründe faliyet gösteren Fraise Boutique e-ticaret projesi HTML5 ve PHP altyapısı kullanılarak tüm cihazlara uyumlu (responsive) olacak şekilde tasarlanıp kodlanması planlanmaktadır. Projenin Google SEO işlemleride tamamlanarak 20 iş günü içerisinde teslim edilmesi ön görülüyor.

Damla Arıtma

Damla Arıtma

İzmir'de arıtma ve çevre teknolojileri hizmetleri veren Damla Arıtma web projesi HTML5 ve CSS3 teknolojisi kullanılarak tüm cihazlara uyumlu (responsive) olacak şekilde tasarlanıp kodlanması planlanmaktadır. Projenin Google SEO işlemleride tamamlanarak 15 iş günü içerisinde teslim edilmesi ön görülüyor.

REDOX Rent a Car

REDOX Rent a Car

İzmir'de araç kiralama ve otomotiv hizmetleri veren REDOX Rent a Car web projesi HTML5 ve CSS3 teknolojisi kullanılarak tüm cihazlara uyumlu (responsive) olacak şekilde tasarlanıp kodlanması planlanmaktadır. Projenin Google SEO işlemleride tamamlanarak 30 iş günü içerisinde teslim edilmesi ön görülüyor.

© Copyright 2018 Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. | Her Hakkı Saklıdır.