X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Güncel İndirimlerimizi Kaçırmayın %20’ ye Varan İndirim Fırsatları Tıkla Gözat

Saturn Sunucu ve Unicron Sunucu Planlı Bakım Çalışması Hakkında.

Saturn Sunucu ve Unicron Sunucu Planlı Bakım Çalışması Hakkında.
28/08/2019

Yeni ip adresi: 89.252.141.212

Bakım Çalışması Saturn sunucu ve Unicron Sunucu üzerinde yapılacaktır. Süreç içerisinde kesinti vb. durumlar olmayacaktır.
Bakım tarihi ve saati: 01.09.2019 0000 - 05.00

Değerli Müşterilerimiz,
Sizlere daha iyi hizmet vermek adına; alt yapımızda köklü geliştirmeler ve değişiklikler içeren, geniş bir bakım çaışması planlamaktayız. Bakım Çalışmamız DGN veri merkezi üzerinde başlayacak olup Netinternet veri merkezine transferimiz ile tamamlanacaktır. BU süreç içerisinde taramızıda ait olan tüm ip classlarımız değişecek olup, 01.09.2019 tarihinde tüm müşterilerimize çağrı merkezi ve mail kanallarımız üzerinden iletişime geçilecektir. İp değişikliği paylaşımlı olan Odeaweb DNS kullanan hosting, reseller müşterilerimiz etkilenmeyecektir. Özel ip sahibi müşterilerimizin 01.09.2019 tarihinde ip değişikliklerini tamamlamaları rica olunur.

Yeni ip adreslerine tüm müşterilerimiz geçiş sağlaması gerekmektedir aynı gün içerisinde diğer veri merkeziyle bağlantı kesilecektir. Bu süreç içerisinde bizlere 7/24 mail, destek talebi yada çağrı merkezimiz ile ulaşabilir destek alabilirsiniz.
Ek olarak; taşıma sonrasında hat ve enerji kapasitemiz artacağı gibi, tüm hizmetlerimize ücretsiz olarak yurt dışı ve yurt içi koruma eklenecektir. TTDDoS ve Voxility üzerinden yayın yapacak olan network yapımız sizlere daha sürekli ve güvenlikli bir yapı sunacaktır. İlgili bakım çalışması sonrasında bir çok ek hizmet sistemimize eklenecektir.

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini arttırmak adına yapılacak olan bu adımlarda yeni stoklarımız ve hizmetlerimizin sizlere hayırlı ve faydalı olmasını dileriz. Anlayışınız ve ilginiz için çok teşekkür ederiz.

Top