X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Kurumsal E-posta Hizmetleri

E-Posta Hosting

Bireysel ve Kurumsal kullanıcılar için özel olarak yapılandırılmış e-posta hosting çözümleri.

%100 Inbox Gelişmiş Webmail Ücretsiz Yedekleme

CPLUS 2GB

Kurumsal E-Posta

14,49₺
7,49₺/AYLIK
 • E-Posta Sayısı: 1 Adet
 • Disk Alanı: 2 GB
 • Spam Koruması
 • Virüs Koruması
 • İmap Senk.
 • Ücretsiz Taşıma
 • Outlook ve Mobil Uyumlu
SATIN AL

CPLUS 10GB

Kurumsal E-Posta

29,99₺
14,99₺/AYLIK
 • E-Posta Sayısı: 1 Adet
 • Disk Alanı: 10 GB
 • Spam Koruması
 • Virüs Koruması
 • İmap Senk.
 • Ücretsiz Taşıma
 • Outlook ve Mobil Uyumlu
SATIN AL

Sizlere Özel Paket

Kurumsal E-Posta

Sorunuz₺
Teklif Alınız/AYLIK
 • E-Posta Sayısı: Size Özel
 • Disk Alanı: Size Özel
 • Spam Koruması
 • Virüs Koruması
 • İmap Senk.
 • Ücretsiz Taşıma
 • Outlook ve Mobil Uyumlu
SATIN AL

Kolay E-Posta Yönetimi

Kolay kullanım arayüzüyle hızlı bir şekilde E-posta oluşturabilir, mail gönderebilir ve planlamalar yapabilirsiniz. Daha önce mail sistemi kullanmamış olan bir kişi bile kolaylıkla zahmetsizce E-posta hesabını yönetebilir. Ayrıca ekip oluşturarak Kurumsal Maillerinizi yönetebilir tüm maillere erişebilirsiniz. Ekstra güvenlik önlemleriyle şifrelerinizin başkalarının eline geçmemesi için ekibimiz sürekli olarak kontrollerde bulunmaktadır. E-posta imzalarınızı kolayca sistemimize geçirebilir ve aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Mevcutta bulunan hesaplarınızı kayıpsız olarak taşıyabiliriz bunun için ekibimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kesintisiz bir E-posta servisi için bizleri seçebilirsiniz.

İşinizi Her Yerde Yönetin

Odeaweb olarak sunmuş olduğumuz E-posta çözümlerimizle mail sunucularımıza istediğiniz yerden bağlanın. Mobil uyumlu olan panelimiz sayesinde gelen ve giden mailleri kolayca yönetin. Ayrıca mobil cihazlarınızda bulunan E-posta uygulamalarınızlada bağlanabilir hizmetinizi yine kolayca yönetebilirsiniz. Takvim uygulaması sayesinde toplantılarınız, organizasyonlarınızı ve buluşmalarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Adres defteri sayesinde istediğiniz kişinin kişisel e-posta, mail ve adres gibi bilgilerini rehbere kaydedebilirsiniz ve hızlı şekilde iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca zamanlayıcı sayesinde önceden kaydetmiş olduğunuz maillerinizi istediğiniz saatte planladığınız kişiye ulaştırabilirsiniz.

E-Mail Hosting Çözümleri

Profesyonel E-posta yönetim panelimiz ile Mail hesabınızı yönetmek artık çok kolay.

Spama Geçit Yok

Gelişmiş spam önleme kurallarımızla asla spam mail sizlere ulaşmaz. Gönderdiğiniz iletiler ise kesinlikle spam klasörüne düşmez.

Aygıt Erişimi

Odeaweb Mail ile mobil, masaüstü veya tablet gibi tüm cihazlarınızdan E-posta hesabınıza kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Gelişmiş Panel

Gelişmiş kontrol panelimizle E-Posta, Takvim ve Rehber gibi uygulamalara zorlanmadan kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Genel Özellikler

Tüm paketlerimizde ki ortak özellikler.

e-ticaret paketleri
Pop3 Desteği Imap Desteğ DKIM Desteği %100 Inbox Kesintisiz Yönetim Anti Spam Mobil Uyumlu Kolay Kurulum Yüksek Kapasite
Haftalık Yedekleme Kolay Taşıma Türkçe Panel Dil Desteği Outlook Desteği İade Garantisi Takvim Uygulaması Rehber Uygulaması Notlar Uygulaması

Karar veremiyor musunuz?

Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

CANLI DESTEĞE BAĞLAN

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal E-posta Hizmetleri Ne İşe Yarar

Özel bir sunucu üzerinden kurumların e-postalarının yönetilmesi hizmetleri sunulur. Bu hizmetlerin tamamı e-posta hosting olarak bilinir. Sorunsuz bir e-posta yönetimi için kurumların e-posta hizmet sağlayıcı satın alması önerilir. Güvenlik önlemleri sayesinde e-posta verilerinin tehlikeye düşmesi önlenir. Bireysel ya da kurumsal olarak e-posta hosting hizmeti almak mümkündür. Kişilerle ve kurumlarla olan e-posta alışverişlerinizde hosting hizmeti sayesinde daha profesyonel bir kullanım elde edersiniz. Özellikle teknoloji çağında olduğumuz göz önünde bulundurulursa, e-posta ile iletişime daha çok önem verilmesi gerektiği anlaşılır. Kurumların profesyonelliğini gösteren bir etken de teknolojiyi etkili bir şekilde kullanımlarıdır.

Kurumsal E-posta Yönetimi Nasıl Yapılır?

Günümüzde her kurumun e-posta adresinin bulunması şarttır. Bu adresler üzerinden yurt dışı ve yurt içinden iş ortakları ile haberleşme sağlananabilir. E-posta hizmeti veren siteler ile konuyu çözüme kavuşturmak mümkündür. Kurumsal kimliğinizi oluşturmak emek ve zaman ister ancak zedelemek son derece kolaydır. Eğer iletişim kurarken e-postalarınızda sıkıntı yaşarsanız kurumsal kimliğiniz hakkında önyargılar oluşacaktır. Eğer profesyonel e-posta yönetim panelimizden faydalanırsanız, hosting anlamında bir sıkıntı yaşamazsınız. Kurumunuz ya da şahsınız adına e-postalarınız ile güvenli bir haberleşme ağı sağlayabilirsiniz.

E-posta Hizmetleri Mobil Uyumlu mudur?

Kurumsal e-posta hizmetleri için dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda erişim sağlayabilirsiniz. Bu şirketler için büyük bir kolaylıktır. Bilgisayarınızın başında olmadığınız bir anda da önemli bir mail alabilirsiniz ve vakit kaybetmeden cevaplamanız gerekebilir. Böyle bir durumda mobil cihazınız üzerinden gelen e-postalarınıza ulaşabilirsiniz. Kurumsal e-posta hosting hizmetlerimizin mobil uyumlu olduğunu söyleyebiliriz. Yönetim ekranına hangi mobil cihaz olursa olsun erişim sağlama şansınız vardır. Cep telefonunuz yanında tablet ekranından da erişim sağlayabilirsiniz.

E-posta Hosting Çözümleri Nelerdir?

Adres defteri, takvim uygulaması ve zamanlayıcı sayesinde gelişmiş e-posta hosting hizmetimizi kullanabilirsiniz. Vakti çok değerli olan şirketlerin işlerini kolaylaştıracak olan her detay hayati öneme sahiptir. Bu tür kolaylıklar şirketlerin profesyonel çalışma düzenini oturtmasını sağlar. Adres defteri uygulaması sayesinde mail atmanız gereken tüm kişilerin e-posta adresi, telefon numarası, adresi, adı-soyadı, iş yeri gibi bilgileri kaydedebilirsiniz. Bu bilgileri kaydetmek için yanınızda defter taşımanıza hiç gerek kalmaz. Dilediğiniz yerden yönetim ekranımızın adres defteri uygulaması sayesinde erişebilirsiniz. Takvim uygulaması ise toplantılarınızı, iş görüşmelerinizi ve etkinliklerinizi tarihe göre kaydedebilmenizi sağlar. Zamanlayıcı uygulaması, e-posta ile olan iletişimlerinizde büyük bir kolaylık sağlar. Daha sonraki bir zamanda gitmesini istediğiniz bir maili, zamanlayıcı uygulaması ile kaydedebilirsiniz. Örneğin Amerika’daki bir iş ortağınıza göndereceğiniz e-maili, saat farkından dolayı başka bir zamanda iletilmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda zamanlayıcı uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Kurumsal E-posta Hizmetleri İçin Güvenlik Önlemleri

E-postalarınızda zaman zaman spam tehlikesi ile karşılaşabilirsiniz. Farkında olmadan spam maillerini açtığınızda e-posta adresiniz çökebilir ya da bilgileriniz çalınabilir. Bu durum kurumunuzun güvenilirliğini büyük ölçüde zedeleyecektir. E-postalarınızı güvenli bir şekilde almak istiyorsanız kurumsal e-posta hosting hizmetimizden faydalanabilirsiniz. E-posta adresiniz nitelikli güvenlik önlemlerimiz sayesinde spamlara ve virüslere karşı korunur.

E-posta Hosting Paketleri Nelerdir

Dört farklı e-posta hosting paketimiz mevcuttur. Bu paketlerde özelliklere göre fiyat belirlenmiştir. Paketlerin içerikleri arttıkça, doğal olarak fiyatları da artar. Ancak genel olarak paket fiyatlarımızın oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tüm paketlerimizde ücretsiz taşıma, spam ve virüs koruması, Outlook ve mobil uyumluluğu ortaktır. Ancak disk alanı, paketler arasındaki ana farklılığı oluşturur. Bireysel ve kurumsal kullanıcılar, özel olarka yapılandırdığımız paketlerimiz arasından seçim yapabilirler. Disk alanı 2 GB, 10 GB, 50 GB ya da size özel olarak değişebilir.

E-posta Hosting Paketi Nasıl Seçilir

Size özel olarak tasarlanan e-posta hosting paketinde virüs ve spma koruması bulunur. Bunun dışındaki özellikleri kendi ihtiyaçlarınıza göre belirledikten sonre bir fiyat teklifi alırsınız. Bu paketin avantajı, belirli kalıplara sığmak zorunda kalmamanızdır. Kendinize ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre ayarlamalar, eklemeler ve çıkarmalar yapabilirsiniz. Aldığınız fiyat teklifi sizin için uygun olursa, size özel olarak tasarlanan e-posta hosting paketimizi satın alabilirsiniz. E-posta müşteri hizmetleri üzerinden satın alma sonrasında da dilediğinizi danışmaya devam edersiniz.

Kurumsal E-postalarınızı Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

E-posta hosting hizmetimizden faydalandığınızda nerede olursanız olun, panele erişim saplayarak e-postalarınızı yönetebilirsiniz. İstediğiniz tabletten, masaüstü bilgisayardan ya da mobil cihazlardan panel erişiminizi sağlayabilirsiniz. Kurumsal e-postalarda gecikmenin ağır sonuçları olabilir. Bu nedenle kullandığınız e-posta hosting programının her yerden erişebilir olması çok önemlidir. Yalnızca e-postalarınıza değil takvim, adres defteri ve zamanlayıcı uygulamasına da mobil cihazlarınızdan erişim sağlama imkanınız vardır.

E-postalarınızın Güvenliği Nasıl Sağlanır

Kolay kurulum ve yüksek kapasite gibi özelliklerle e-postalarınızı etkili bir şekilde yönetmeye hemen başlayabilirsiniz. E-postalarınız güvenli bir şekilde saklanır ve bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Spamlara karşı korunmak önemlidir ancak önemli olan bir diğer konuda sizin gönderdiğiniz e-postaların alıcının spam kutusuna düşmemesidir. Bu anlamda da kurumsal e-posta hizmeti yararını görürsünüz.

Kurumsal E-posta Hizmetlerinde Yedekleme Yapılır mı?

Şirketlerin e-postaları birçok önemli bilgi içeriyor olabilir. Bu bilgilerin doğru bir şekilde saklanması ile ilerleyen dönemlerde iyi birer kanıt niteliği taşıyabilir. Yapılan ödemeler, dekontlar ve sözleşme bilgileri gibi önemli verileri taşıyan e-postaları kaybetmeniz halinde şirketiniz ciddi mali kayıplar yaşayabilir. E-posta hizmet sağlayıcı yanında yedekleme hizmeti sayesinde bu gibi kayıplar yaşamanız söz konusu olmaz. Haftalık otomatik yedekleme özelliği ile e-postalarınız korunur. Herhangi bir sebepten e-posta adresiniz çöktüğünde ya da yanlışlıkla silmemeniz gereken dosyaları sildiğinizde, yedekleme özelliği sayesinde bir sıkıntı yaşamazsınız ve önemli maillerinizi kaybetmemiş olursunuz.

E-posta Hosting Almak Neden Gereklidir?

Eski yıllarda kullanılan iletişim teknikleri bir hayli geride kalmıştır. Artık şirketlerin en önemli iletişim kaynağı e-posta olmuştur. Aynı binanın içinde çalışan personeller bile zaman zaman birbirlerini işleri yürütülmesi için gerekli olan –postaları atarlar. Bu anlamda baktığımızda şirketlerin e-posta hosting hizmetlerini önemsemeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Kurumsallaşmanın en önemli şartlarından birisi de, şirket işlerinde teknolojiyi etkili bir şekilde kullanabilmektir. E-posta hosting hizmetleri ile şirketinizin kurumsallaşmasında önemli bir yol katetmiş olursunuz.

E-posta Hosting Seçiminde Nasıl Destek Alınır

Kurumsal e-posta hizmeti alacağınız zaman kararsızlık yaşayabilirsiniz. Özellikle seçmeleri gereken e-posta hosting paketi konusunda kararsızlık yaşamaları gayet normal bir durumdur. Canlı destek hizmetimiz size her türlü destek sağlamak amacıyla görev başındadır. Aklınıza takılan soruları canlı destek ekibimize yöneltebilirsiniz. Canlı desteğe bağlandığınız zaman canlı destek ekibimiz, sizinle iletişime geçer ve sorularınızı yanıtlar. Satış öncesi desteğimiz ile neden e-posta hosting hizmeti almanız gerektiği, bu hizmetin içeriğinde nelerin bulunduğu ve paket özellikleri hakkında detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

E-mail Hosting Çözümlerine Nasıl Ulaşılır?

% 100 kullanabileceğiniz bir gelen kutusu, ücretsiz yedekleme özelliği ve gelişmiş webmail özelliği ile e-posta hosting hizmetlerimiz, kurumunuz için son derece uygundur. Özel olarak yapılandırdığımız paketlerimiz ile e-posta hosting hizmetlerimizi sunarız. En popüler paketimiz Cplus 50 GB olmakla blirlikte size uygun olduğunu düşündüğünüz başka bir e-posta hosting paketimizi de seçebilirsiniz. Spam ve virüs koruması olan paketlerimiz sayesinde, önemli maillerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Top