Ödeme Kanalları

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini nakit olarak, kredi veya banka kartınız ile, Havale/EFT seçeneğini kullanarak veya PTT üye işyerleri ve ATM cihazları üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 100 TL tutarına kadar olan ürün, hizmet ve servisler için mobil ödeme seçeneğinide kullanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve açıklamalar aşağıda yer almaktadır.

Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Nakit Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini nakit olarak Türk Lirası cinsinden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit ödeme yaptığınızda karşılık olarak tarafınıza nakit ödeme makbuzu kesilmektedir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemini kredi kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Maksimum, Bonus Card, World, Paraf, Card Finans, Axess kredi kartları ve bu kartların özelliklerine sahip diğer bankaların kredi kartlarınıda kullanarak taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartları ile ödeme sağlayabilirsiniz.

Online ödeme işleminde uluslararası geçerliliği olan 3D secure güvenlik altyapısı kullanılmaktadır. Yapmış olduğunuz ödeme işlemi bankanız ile sizin aranızda gizli kalmakta ve 256bit şifreleme teknolojisi kullanılarak verilerinizin güvenliği sağlanmaktadır.

Kredi kartı ile vermiş olduğunuz siparişlerin ödeme işlemlerini taksitli olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek çekim işlemleri için K.D.V. dahil %2.75 komisyon ücreti alınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kredi kartları ve taksit komisyon oranları aşağıda yer almaktadır.

*Siparişlerinizi 6 taksite kadar böldürmek için sipariş öncesinde 0 (232) 335 10 50 numaralı çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Ödeme işleminiz taksitli olacak şekilde yapılandırılacaktır.

Kart Adı Taksit Sayısı Karşılık Gelen Komisyon Oranı
Maksimum 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79
Bonus Card 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79
World 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79
Paraf 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79
Card Finans 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79
Axess 2 3 6 %3.95 - %4.95 - %7.79

Banka Kartı ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini banka kartınız ile online olarak (3D Secure) hızlı ve güvenli bir şekilde (peşin olarak) gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)

Havale/EFT ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini havale/EFT yöntemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ      ÖDEME BİLDİRİM FORMU

PTT Bank ile Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini PTT Bank şubelerini veya ATM cihazlarını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ödeme işleminden sonra siparişinizin hızlı bir şekilde aktif edilebilmesi için ödeme bildirim formunu doldurarak tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi teyit edildikten sonra en kısa süre içerisinde siparişiniz onaylanacaktır.

PTT BANK HESAP BİLGİLERİMİZ      ÖDEME BİLDİRİM FORMU

Mobil Ödeme

Firmamız üzerinden almış olduğunuz ürün, hizmet ve servislerin ödeme işlemlerini mobil ödeme yöntemini kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil ödeme yöntemini kullanarak ödeme yapabilmek için aşağıda bulunan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Mobil ödeme yapabilmek için kullanmış olduğunuz ön ödemeli veya faturalı hattınızı mobil ödeme işlemlerine açmanız gerekmektedir.

Hattınız mobil ödemeye açık değilse aşağıda yer alan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
- Turkcell hattınızı mobil ödeme işlemlerine açmak için "MOBILODEME AC" yazarak 7777’ye SMS gönderiniz.
- Vodafone hattınızı mobil ödeme işlemlerine açmak için "MOBILODEME AC" yazarak 7878'e SMS gönderiniz.
- Türk Telekom hattınızı mobil ödeme işlemlerine açmak için 444 1 500 Türk Telekom Çağrı Merkezi arayarak işlem yapabilirsiniz.

Nasıl İşlem Yapabilirsiniz ?

- Siparişi tamamlamadan önce üye iş yeri bilgisini, ürün bilgisini ve ürün fiyatını kontrol ediniz. Operatör ve GSM numaranızı doğru bir şekilde girerek Devam Et butonunu tıklayınız.

- Türk Telekom hatlarında; Ödeme hizmeti Odea Web tarafından Türk Telekom Mobil Ödeme servisi ile gerçekleşmektedir. Servis bedeli faturalı hatlarda faturaya yansıtılır, faturasız hatlarda ise TL bakiyesinden düşülür. 7979 numarasına gönderilen her SMS Türk Telekom hatlarında 0,5 TL (KDV ve ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilgili detaylar için tıklayınız.

- Turkcell hatlarında; Ödeme hizmeti Odea Web tarafından Turkcell Mobil Ödeme servisi ile gerçekleşmektedir. Gerçekleşen işlemler sırasında 5523 numarasına gönderilen SMS ücretsizdir. Turkcell Mobil Ödeme ile detaylar için tıklayınız.

- Vodafone hatlarında; Ödeme hizmeti Odea Web tarafından Vodafone Mobil Ödeme servisi ile gerçekleşmektedir. Gerçekleşen işlemler sırasında 7979 numarasına gönderilen her SMS Vodafone aboneleri için 41 Kr(KDV ve ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Vodafone Mobil Ödeme ile ilgili detaylar için tıklayınız.

- Yaşadığınız problemlerle ilgili her türlü destek ve bilgi almak için 0 (232) 335 10 50 numaralı Odea Web çağrı merkezini arayabilirsiniz.

- SMS onayı verirseniz fakat sayfada hata oluşur veya yanlışlık ile kapatırsanız tereddüt etmeyiniz, sistemimiz mesaja verdiğinz cevabı kontrol ederek 30 dakika içerisinde otomatik şekilde onaylayacaktır. Tüm operatörlerde ödemenin gerçekleşmesi için cep telefonunuza gelen mesaja EVET yazarak cevaplayınız.

Ek Açıklamalar

(*) Taksitli alışverişi tercih etmeniz durumunda kredi kartı ekstrenizde işlem adı olarak "ODEA WEB ÖDEAL" yazacaktır. Taksitli alışverişler ÖDEAL altyapısı kullanılarak sağlanmaktadır. Detaylı bilgi için 0 (850) 200 00 22 ÖDEAL çağrı merkezini arayabilirsiniz.