X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Reseller Hosting

Reseller Hosting

Full SSD Almanya ve Türkiye lokasyon Bayi Hosting Paketleri.

Limitsiz Kaynaklar SSD Sunucular DDos Koruması
Türkiye Reseller Hosting
Ürün Adı Hesap Açma Limiti Disk Alanı Aylık Trafik Kontrol Paneli Ücretlendirme
cPanel Bayi-1 5 Adet 20 GB LİMİTSİZ
19/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Bayi-2 10 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
49/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Bayi-3 15 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
59/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Bayi-4 20 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
69/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Bayi-5 30 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
79/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Bayi-6 40 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
89/AYLIK,99₺
SATIN AL
Almanya Reseller Hosting
Ürün Adı Hesap Açma Limiti Disk Alanı Aylık Trafik Kontrol Paneli Ücretlendirme
cPanel Almanya Bayi 1 5 Adet 20 GB LİMİTSİZ
19/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Almanya Bayi 2 10 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
49/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Almanya Bayi 3 15 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
59/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Almanya Bayi 4 20 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
69/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Almanya Bayi 5 30 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
79/AYLIK,99₺
SATIN AL
cPanel Almanya Bayi 6 40 Adet LİMİTSİZ LİMİTSİZ
89/AYLIK,99₺
SATIN AL

Ortak Paket Özellikleri

Tüm Reseller Bayi Hosting paketlerimizde bulunan ortak özelliklerimiz.

 • Limitsiz Trafik
 • Limitsiz Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Limitsiz E-Posta Hesabı
 • Ücretsiz SSL Sertifası
 • %99.8 Uptime Garantisi
 • cPanel Kontrol Paneli (Linux)
 • Directadmin Kontrol Paneli (Linux)
 • Plesk Kontrol Paneli (Windows)
 • Litespeed Cache(Linux)
 • Ücretsiz Hazır Scriptler
 • Ücretsiz Site Taşıma
 • Odeaweb olarak Reseller Bayi paketlerimizde hiç bir alt limit uygulamadık. Full korumalı ve Tam Performanslı sunucularımızda CageFS, Cloudlinux, CxS Exploit Scanner ve CSF gibi bir çok güvenlik önlemi vardır. Bu yüzden aklınız hiç bir zaman sitenizde kalmasın çünkü sitenizi sitemiz gibi önemsemekteyiz ve tüm sitelerinizde anlık güvenlik korumaları aktiftir.

  Karar veremiyor musunuz?

  Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

  CANLI DESTEĞE BAĞLAN

  Sıkça Sorulan Sorular

  Reseller Hosting Nedir?

  Reseller hosting hizmeti diğer adı olan bayi hosting olarak da bilinir. Birden fazla web sitesine sahip olan firmalarca tercih edilen bir hosting hizmetidir. Her web sitesi için ayrı hosting satın almak yerine hepsi için reseller hosting hizmeti alınabilir. Reseller kelimesini İngilizce dilinden doğrudan çevirirsek yeniden satış anlamı ile karşılaşırız. Ancak anlam olarak baktığımızda bayi olarak çevirmek daha uygun olur. Birçok orta ve büyük ölçekli firmanın birden fazla web adresi bulunur. Farklı adresleri aynı anda barındıran reseller hosting hizmeti bu gibi durumlar için geliştirilmiştir.

  Reseller Hostingin Özellikleri Nelerdir?

  Reseller web hosting, birden fazla alan adı barındırma imkanı sunar. Bunun yanında birçok özellikleri diğer hosting hizmetleri gibidir. Web sitesinin kesintisiz bir şekilde ulaşılabilir olması için güçlü bir sunucuya ihtiyaç vardır. Bu sunucu tek bir fiziksel sunucu kurularak yapılabilir. Ya da ana sunucudan bölünerek sanal sunucular elde edilebilir. Reseller hosting hizmetinin bir özelliği de sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenir olmasıdır. Şirketinize ait web sitelerinin özellikleri, satın alacağınız reseller hosting hizmetinin özelliklerini belirler. Ayrıca HDD, Ram, CPU gibi çeşitli donanım özellikleri de bulunur.

  Reseller Hosting Paketlerinin Ortak Özellikleri Nelerdir?

  Reseller hosting paketleri arasında bazı ortak özellikleri vardır. Örneğin aylık trafik, tüm reseller hosting paketlerimizde sınırsızdır. Disk alanı ise sadece birinci paket için sınırlandırılmış olup, diğer paketlerde yine sınırsızdır. Reseller hosting paketlerinde tercihinizi belirleyecek olan kaç hesaba ihtiyacınız olduğudur. İşletmenizin büyüklüğüne göre ve farklı kolları olup olmamasına göre açmanız gereken hesap sayısı değişir. Büyük ölçekli firmalar fazlaca hesap sayısına ihtiyaç duyabilir.

  Hangi Reseller Hosting Paketini Almalıyım?

  Paket seçiminizde ihtiyaç duyduğunuz özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Reseller hosting paketleri ortak özelliklerinden bahsettik. Şimdi biraz da farklılık katan paket özelliklerinden bahsedelim. Öncelikle farklılığı oluşturanın hesap açma limiti olduğunu söyleyebiliriz. 5 adetten başlayıp 40 adet hesap açma limitine kadar giden paket seçenekleri bulunur. Kaç tane hesap açmayı düşünüyorsanız, bu doğrultuda bir seçim yapmanız gerekir. Eğer başlangıç aşamasındaysanız ve fazla sayıda hesap açmak gibi bir niyetiniz yoksa 5 adet hesap açma limiti olan paketi seçerek işe başlayabilirsiniz. Dilerseniz zaman içinde paketinizi artırabilir ve daha fazla hesap açma limiti olan paketlere yönelebilirsiniz. Disk alanı ise sadece birinci pakette sınırlıdır ve 20 GB sınırı vardır. Diğer paketlerde ise limitsiz disk alanı mevcuttur.

  Reseller Hosting Hizmetinde Güvenlik Önlemi Var mı?

  Reseller hosting satın al hizmetimizde güvenliği çok önemseriz. Sizlerin emek vererek hazırladıkları ve ortaya çıkardıkları web sitelerinin güvenliğinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle hosting paketlerimizde güvenlik önlemleri konusunda titiz davranırız. CageFS, Cloudlinux, CxS Exploit Scanner, CSF gibi güvenlik önlemleri ile sitenizi koruma altına alırız. İnternet ortamında yer alan her veri saldırılara açıktır. Bu saldırılar bazen verilerinizi çalmaya bazen de sitenizin çökmesini sağlamaya yönelik olabilir. Her iki durumda da ciddi bir tehdit ile karşı karşıya olduğunuzu söyleyebiliriz. Bu anlamda reseller hosting paketlerimizi seçmeniz, güvenlik alanında da web sitelerine katkı sağlar.

  Neden Reseller Hosting Hizmeti Almalıyım?

  İşletmelerin web sitelerine ihtiyaç duyması bilinen bir gerçektir. Bazen ihtiyaç duyulan web sitesi sayısı birden fazla olabilir. Bir işletme internet ortamında var olabilmek ve adını duyurmak için daha fazla web sitesi kurma yoluna gidebilir. Bu durumda kurduğu tüm web siteleri için hosting hizmeti alması gerekecektir. Eğer sizin de işletmenize ait ya da bireysel olarak birden fazla web siteniz varsa, hepsi için ayrı ayrı hosting hizmeti satın almak yerine reseller hosting hizmetini tercih edebilirsiniz. Ucuz reseller hosting hizmetinin en önemli özelliği birden fazla alan adı barındırabilmesidir.

  Reseller Hosting Alınca Ücretsiz Sağlanan Hizmetler Nelerdir?

  Ücretsiz SSl sertifikası, güzel reseller hosting hizmeti ile birlikte sunulur. Bunun yanında ücretsiz site taşıma ve ücretsiz hazır scriptler fırsatından da yararlanabilirsiniz. Bu gibi avantajlar ile web sitelerinizin daha fazla gelişmesini ve profesyonel web sitesi özellikleri taşımasını sağlayabilirsiniz.

  Reseller Hostingin Avantajları Nelerdir?

  Reseller hosting satın al hizmeti ile birden fazla hosting, tek bir panel üzerinden yönetilir. Yani web siteleri için farklı yönetim panelleri kullanılmasına gerek kalmaz ve tek bir panel üzerinden yönetim yapılır. Böylece kargaşa yaşanmaz ve hosting yönetimi kolaylaşır. Reseller hosting paketlerinin farklı avantajları bulunur. Bunları incelediğiniz zaman alacağınız paket konusunda fikriniz daha da netleşebilir. Reseller hosting kullanımının avantajlarından biri de hizmet içinde kullanılan kaynakların değiştirilebilmesidir. Yani tercih ettiğiniz paketi yükseltme ya da düşürme şansınız bulunur. Web sitelerinizin ihtiyaçlar doğrultusunda kaynak azaltma ya da artırma yoluna gidebilirsiniz. Reseller hosting, tüm web sitelerinizin hosting hizmeti için ayrı ayrı ücret ödememenizi sağlar. Yani hosting hizmeti için ayıracağınız bütçe, reseller hosting sayesinde düşecektir.

  Reseller Hosting İçin Karar Veremiyorum Ne Yapmalıyım?

  Eğer reseller hosting konusunda herhangi bir sebepten dolayı kararsızlık yaşıyorsanız, sitemizde yer alan canlı desteğe bağlan butonuna tıklayabilirsiniz. Bu destek hizmetimizde satış öncesi ekibimiz sizi beklemektedir. Paket seçimi konusunda, reseller hosting hizmetinin gereklilikleri ve kullanımı konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri ekibimizden alabilirsiniz.

  Reseller Hosting Hizmetini Hangi Sebeplerden Dolayı Seçmeliyim?

  Limitsiz trafik ve limitsiz veritabanı imkanı ucuz reseller hosting hizmetimizde sizleri bekler. Böylece web siteniz için herhangi bir limitle karşılaşmazsınız. Ücretsiz sunduğumuz SSL sertifikası ise reseller hosting paketimizle birlikte sağladığımız en önemli imkanlardan biridir. SSL sertifikası ile birlikte sitenizin güvenilirliği artar ve arama motorlarında üst sıralara yükselir. Limitsiz e-posta hesabı açma şansı ve limitsiz subdomain de yine size sunulan fırsatlar arasındadır. % 99.8 uptime garantisi ile siteniz hız kazanır. Kontrol panelini kullanarak sunucunuzu tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. Tüm web sitelerinizin yönetim ekranı aynı panel üzerinde olur. Bu durum size ciddi anlamda kullanım kolaylığı sağlar. Litespeed Cache özelliği de yine tüm reseller hosting paketlerimizde ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasındadır. Tüm bu özellikler nedeniyle reseller hostingi seçebilir ve hiç vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Reseller Hosting Fiyatları Ne Kadar?

  Reseller hosting hizmeti almaya karar verdiğinizde farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Bizimle çalıştığınızda ise en uygun fiyatları göreceğinizden emin olabilirsiniz. Reseller hosting hizmeti alabileceğiniz paketlerimizin tamamı, en yüksek performansı en uygun fiyata alacağınız şekilde tasarlanmıştır. Reseller hosting paketleri fiyatları içerdikleri özelliklere göre değişir. Fazla hesap adına ihtiyaç duyuyorsanız, fiyatı daha yüksek olan reseller hosting paketlerine yönelmeniz gerekir. Ancak en uygun fiyatlı paketimizin 5 hesap adı barındıran paketimiz olduğunu da belirtmek isteriz.

  Reseller Hosting İçin Teknik Destek Alabilir miyim?

  Teknik destek ekibimiz 7 gün ve 24 saat hizmet vermek için hazır bulunur. Sizlerin reseller hosting paketiniz ile ilgili yaşadığınız teknik sorunlara hızlı bir şekilde çözüm bulmak için çalışırlar. Bazen hostingi kapatıp açma, yönetim ekranı kullanma, kullanım sorgulama gibi konularda teknik destek almanız gerekebilir. Bu durumda hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Top