Şirket Profilimiz

Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Firmamız kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.

Odea Web Teknolojileri Sat. ve Paz. en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Ayrıca alan adı tescil, web barındırma, güvenlik sertifikaları, sunucu hizmetleri, network, data güvenliği, eğitim, teknik destek, reklam, yazılım geliştirme, iş çözümleri ve danışmanlık konularında da uzman, genç ve dinamik kadromuz ile de bireysel ve kurumsal müşterilerimize teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Çözümlerimizi Dell, HP ve Apple gibi önde gelen donanım üreticisi firmaların ürünleri üzerine ağırlıklı olarak Microsoft, Linux ve Adobe teknolojilerini uygulayarak gerçekleştiriyoruz. Şirket bünyesinde bulunan uzman kadromuz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadır. Adres, telefon ve ticari bilgilerimiz iletişim sayfamız üzerinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Odea Web olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde bilişim sektöründe yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyonumuz

Tüm Odea Web çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji hizmetlerinin değerini sürekli arttırarak bilişim sektöründe sürekli gelişen bilişim, teknoloji ve IT çözümleri paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır.

Hedeflerimiz

Odea Web birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan bir takım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Başlıca hedeflerimiz arasında sürekli müşteri memnuniyeti ilke ve esaslarına bağlı kalmak, müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde cevap verebilmektir.

Kadromuz

Firmamız bünyesinde görev yapan kadromuzun görev tanımlamalarına aşağıda yer verilmiştir.

Zeynep ERBAŞLI

CEO
Yönetim
z.erbasli@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

B. Cem ERBAŞLI

Koordinatör
Yönetim
c.erbasli@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Selin DEMİR

Yönetici Asistanı
Yönetim Destek
s.demir@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Kasım KÜÇÜKŞAHİNER

Proje Koordinatörü
Proje Yönetimi
k.kucuksahiner@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Çağın ÖZDEMİR

Destek Operatörü
Müşteri Destek
c.ozdemir@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Birkan AKDAĞ

Satış Operatörü
Müşteri Destek
b.akdag@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Dilek LÜLECİ

Grafik Tasarım
Proje Destek
d.luleci@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Volkan GÜÇÜK

PHP Devoleper
Proje Destek
v.gucuk@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Umut AKYÜREK

Front Web Developer
Proje Destek
u.akyurek@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Mehmet EFE

SEO Developer
Proje Destek
m.efe@odeaweb.com

    ÖZGEÇMİŞ      

Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook Twitter Google Plus RSS E-Posta