X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Slider1

Web Tasarım

Web tasarımında en son modüller ile dinamik tema tasarımları.

E-Ticaret Çözümleri Kurumsal Tasarımlar Kişisel Web Siteleri Site Analiz ve SEO

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi hedef kitlede istediğinde sizlere rahatlıkla ulaşabilmesi adına Kurumsal Web Tasarım hizmeti sağlıyoruz. Websitesinin içeriği sizin insiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsada bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazlardan biridir..

Kişisel Web Siteleri
Hemen Başlayın

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret sitesi ile satışlardan komisyon vermeden ürünlerinizi sitenize kaydedip hemen satışa başlayacağınız Hazır E-Ticaret Sitesi Platformu Platinum Hazır e ticaret paketleri, internet sanal mağaza çözümleri sunan platformların yapılabilmesi için gerekli olan ve bütünleşik çözümler üreten bir sistemdir.Platinum hazır e-ticaret paketi ile rakiplerinizden bir adım öndesiniz. E ticaret yazılım sistemlerimiz ile fiziksel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Web Tasarım Nedir? Artıları ve Önemi Nelerdir?

Bir firmanın veya kişinin tanıtımının gerçekleşmesi, bir ürünü yada hizmeti veya bir bireyin reklam ve tanıtımını yapmak için uluslar arası internet alanında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturma sürecine ise web tasarım denir.

Sanal dünyada yerini alamayanların sektörün gerisinde kaldığı kesin bu yüzden web sitelerinin önemi arttı ve giderek artmaya devam ediyor fakat bir web sitesinin başarılı olabilmesi için tasarımının içeriğine ve sektörüne uygun olması gerekir.Başarılı bir web sitesinin artıları: Coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacak ayrı kıtada olan müşteriniz ile size yakın olan müşterileriniz eşit seviyeye gelecektir.Yenilik ve gelişmelerinizi kolaylıkla ve aynı anda bir çok kişiye bildirebilir ve kampanyalarınızı paylaşabilirsiniz. Web tasarımınız firmanıza olumlu bir etki yapar. Firmanızın tanıtımı için yaptığınız gereksiz harcamalarınızdan kurtularak tanıtım masraflarınızı minimuma indirebilirsiniz.7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.E-Ticaret ile satışlarınızı yükseltebilirsiniz.Satış ve pazarlama gelirlerini arttırır.Web tasarımınız profesyonellik göstergesi olarak algılanır.

Modern Web Tasarım

Web tasarım endüstirisi günden güne hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu hıza ayak uyduran ve tasarımlarınımodern geliştiren firma ve kişiler herzaman bir adım önde olucaklardır.Yakın geçmişte sitelerin içerisinde canlı renklerin kullanıcıları daha çabuk cezbettiği bilinmekteydi. Fakat son dönemlerde bu canlı tasarımlar yerini sade tasarımlara bırakmaya başladı.Bizde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız Sade,basit ama insanları daha çabuk etkileyen ve merak uyandıran bu web tasarımları ile arzu ettiklerinize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.. Başarıya giden yolda anahtar web siteleri için sizlere bir tık ötedeyiz..

Kafanıza takılan bir soru mu var? Hemen bizimle iletişime geçin.

Her bütçeye uygun web site tasarımlarımızla sizlerleyiz..

Tıkla Whatsapp Bağlan

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Çalışması Ne Kadar Sürer?

Yapılan projeye göre web site tasarım çalışmalarının süreleri değişmektedir. Standartlar dahilinde elimizde her sektör için hazır bulundurduğumuz web siteleri en geç 2 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilirken, Özel olarak istenilen Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir.

Web Sitesi Mobil Uyumlu Olacak mı?

Web sitelerinin google gibi diğer arama motorlarında ve mobil cihazlar daha verimli bir yerde olması açısından tüm web tasarım çalışmalarımızda mobil versiyonu standart hale getirdik. Müşterimizin isteyip istememesine bakmadan web sitesi mobil versiyonunuda yapıp test ederek web sitesini yayına açıyoruz..

Sitemi Kendim Yönetebilecekmiyim?

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz...

Web Tasarımlarınız Seo uyumlu mu?

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz.Seo altyapısı için anahtar kelimelerinizi yazabileceğiniz kodlama sayesinde web siteleriniz daha verimli sonuçlar vermektedir. Hatta SEO konusunda çok iddiali davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden min 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz..

Web Tasarım Süreci Ne Kadar Sürüyor ?

Web tasarım süreci alanında üst düzey olan yazılımcılarımız tarafından yönetilmektedir. Bu yönetim süreci hem müşterimizin revizesi, hemde projede istenilen büyüklük boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Fakat ne olursa olsun, ilkelerimizden biri'de en ileri düzey ve eksiksiz hizmeti siz değerli müşterilerimiz için en hızlı şekilde nihai sonuca erdirilmektedir.

Top