Güncel İndirimlerimizi Kaçırmayın %20’ ye Varan İndirim Fırsatları Tıkla Gözat
Size özel fiyatlarla

Web Tasarım Hizmeti

Web tasarımında en son modüller ile dinamik tema tasarımları.

Bi'Yenilik Sizin Hakkınız!

Firmamız kurumsal yapısının yanı sıra etkili ve hızlı çözüm üretebilen bir ekiple zaman kaybını minimum düzeyde tutacak şekilde tasarlanmıştır. Profesyonel kadromuz sürekli olarak çözüm üretmek ve destek sağlamakla görevlendirilmiş bu konuda inisiyatif alabilecek yetkiye ve bilgiye sahiptir.

Odeaweb ailesi olarak AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Müşterilerimize karşı her zaman dürüst, samimi ve sorun çözmeye istekli bir organizasyon olarak kalacağız. En büyük reklamın mutlu müşteri olduğunu çok iyi biliyoruz ve ekip olarak 7/24 aktif sürekli iş takibi yapan profesyonellerimiz ile zaman kaybınızı asgari düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Odeaweb ailesi olarak AR-GE çalışmalarına çok önem veriyoruz yeni teknolojilere ve gelişmelere aşığız. Temel dinamiğimiz sürekli yenilenmek ve gelişmek üzerine inşa edilmiştir.

Odeaweb İle Modern Bir Yüzünüz Olsun

Web tasarım endüstirisi günden güne hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu hıza ayak uyduran ve tasarımlarını modern geliştiren firma ve kişiler her zaman bir adım önde olacaktır. Yakın geçmişte sitelerin içerisinde canlı renklerin kullanıcıları daha çabuk cezbettiği bilinmekteydi. Fakat son dönemlerde bu canlı tasarımlar yerini sade tasarımlara bırakmaya başladı. Bizde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız sade, basit ama insanları daha çabuk etkileyen ve merak uyandıran bu web tasarımları ile arzu ettiklerinize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.
Başarıya giden yolda anahtar web siteleri için sizlere bir tık ötedeyiz..
Yüksek Dönüşüm
Reklam Uyumlu
Google Uyumlu
Modern Dinamik

Odeaweb Çözümleri

Merak edilen sorular .

Karar Veremiyor Musunuz?
Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

Benzersiz Özellikler

Web tasarımında en son modüller ile dinamik tema tasarımları.

Modern Web Tasarım

Web tasarım endüstirisi günden güne hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu hıza ayak uyduran ve tasarımlarını modern geliştiren firma ve kişiler herzaman bir adım önde olucaklardır.Yakın geçmişte sitelerin içerisinde canlı renklerin kullanıcıları daha çabuk cezbettiği bilinmekteydi. Fakat son dönemlerde bu canlı tasarımlar yerini sade tasarımlara bırakmaya başladı.Bizde siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız Sade,basit ama insanları daha çabuk etkileyen ve merak uyandıran bu web tasarımları ile arzu ettiklerinize ulaşabilmenizi sağlıyoruz.. Başarıya giden yolda anahtar web siteleri için sizlere bir tık ötedeyiz..

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye siz ulaşabildiğiniz gibi hedef kitlede istediğinde sizlere rahatlıkla ulaşabilmesi adına Kurumsal Web Tasarım hizmeti sağlıyoruz. Websitesinin içeriği sizin insiyatifinizle oluştuğu için karşı tarafa anlatmak istediklerinizi web sitesi aracılığıyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Sosyal medya hesapları her ne kadar aktif olarak kullanılsada bir işletmenin güvenilirliğini, kurumsal olduğunu göstermesi için kullanıcılar web sitesine özellikle dikkat etmektedirler. Profesyonel ve kurumsal bir kimlik sergileyebilmeniz için web sitesi olmazsa olmazlardan biridir..

E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret sitesi ile satışlardan komisyon vermeden ürünlerinizi sitenize kaydedip hemen satışa başlayacağınız Hazır E-Ticaret Sitesi Platformu Platinum Hazır e ticaret paketleri, internet sanal mağaza çözümleri sunan platformların yapılabilmesi için gerekli olan ve bütünleşik çözümler üreten bir sistemdir.Platinum hazır e-ticaret paketi ile rakiplerinizden bir adım öndesiniz. E ticaret yazılım sistemlerimiz ile fiziksel mağazanızda satışa sunduğunuz ürünleri, online ödeme sistemlerini kullanarak sanal mağazanız üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Merak Ettikleriniz

Sıkça sorulan sorular
Top