X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Windows Web Hosting

Windows Web Hosting

Plesk panel, Asp.Net, .Net Core Destekli Windows Altyapılı Hosting Paketlerimiz.

Hızlı Teslimat Ücretsiz SSL Sertifikası Tam Performans 7/24 Destek

Win Başlangıç

99,99₺
49/YILLIK,99₺
Sabit Fiyat Garantisi
 • Alan Adı Barındırma: 1 Adet
 • Disk Alanı: 500 MB
 • Aylık Trafik: 20 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Mssql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

Win Standart

159,99₺
79/YILLIK,99₺
Sabit Fiyat Garantisi
 • Alan Adı Barındırma: 5 Adet
 • Disk Alanı: 2 GB
 • Aylık Trafik: 50 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Mssql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

Win Profesyonel

219,99₺
109/YILLIK,99₺
Sabit Fiyat Garantisi
 • Alan Adı Barındırma: 8 Adet
 • Disk Alanı: 5 GB
 • Aylık Trafik: 100 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Mssql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

TR-Premium

259,99₺
129/YILLIK,99₺
Sabit Fiyat Garantisi
 • Alan Adı Barındırma: 10 Adet
 • Disk Alanı: 10 GB
 • Aylık Trafik: 150 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Mssql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

Genel Özelliklerimiz

Satın alım yapmadan önce nasıl bir hizmet alacağınıza göz atın.

7/24 Teknik Destek

İhtiyaç anında destek hizmetimizden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Spam ve Virüs Koruması

Tüm hizmetlerimizde ücretsiz Spam ve Antivirüs koruması anlık aktiftir.

Mobil Uyumlu Panel

Hosting yönetim panelinize her cihazınızdan kolayca erişim sağlayın.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Web siteniz' de SSL sertifikasını aktif edin Google' de üst sıralara çıkın.

Ücretsiz Taşıma

Aynı panellerden taşımaları veri boyutu ne olursa olsun ücretsiz yapıyoruz.

Ücretsiz Yedekleme

Haftalık olarak ücretsiz yedekleme hizmeti ile veri kaybı yaşamayın.

Karar veremiyor musunuz?

Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

CANLI DESTEĞE BAĞLAN

Sıkça Sorulan Sorular

Windows Web Hosting Nedir?

Yönetilen projenin maksimum performansta çalışması için doğru bir hosting seçimi yapılmalıdır. Bu seçimde kullandığınız programlama dilinin önemi büyüktür. Windows ve Linux işletim sistemlerine göre hosting hizmetleri bulunur. Bu ikisi arasından doğru seçimi yaptığınızda, en üst performans seviyesine ulaşırsınız. Hosting hizmetleri ile, web sitenizin 7 gün ve 24 saat boyunca ulaşılabilir olmasını sağlayan sunucularla çalışılmış olur. Yani sizin kurduğunuz web sitesi, bu sunucular sayesinde dünyanın her yerindeki ziyaretçilere kesintisiz olarak ulaştırılır.

Windows Web Hosting Hangi Dillere Uygundur?

Windows işletim sistemine ait sunucularda kullanılan Windows web hosting, farklı projeler için geliştirilmiştir. Java, ASP, .net, C# dillerine uygundur. Farklı paket seçeneklerinden ihtiyaçlar doğrultusunda bir seçim yapılabilir. Windows bir işletim sistemidir ve kullanıcılarının hosting hizmeti olarak Windows hostingi tercih etmesi gerekir diye bir genelleme yapılamaz. Farklı dillerde yazılmış programlar için farklı hostinglerin seçilmesi gerekir. Eğer ASP dilindeki bir programı kullanıyorsanız Windows web hosting hizmetini satın almanız, sorunsuz bir kullanım elde edebilmeniz açısından mantıklı olur.

Windows Web Hosting Ne İçin Kullanılır?

Web sunucuları, tasarladığınız web sitesinin ziyaretçileri için devamlı ulaşılabilir olmasını sağlar. Sizin web sitenizde kaydettiğiniz veriler, aynen bir dosya gibi kayıt kalır. Bilgisayarınız devamlı olarak açık ve aktif kalamayacağına göre, web sitesinin ulaşılabilir olmasını sağlayan bir sunucuya ihtiyaç vardır. Hosting şirketleri, müşterilerine ait olan tüm web sitelerini sunucularına bağlar ve ziyaretçilere sunumunu sağlar. Böyle bir internet ağını evde kendi bilgisayarınız ve internetiniz ile sağlamanız mümkün değildir. Yazılım ve donanım anlamında hosting almanın web sayfanız ya da sayfalarınız için büyük katkıları olacaktır. Windows hosting satın al hizmetleri sayesinde güvenilir ve güçlü bir donanıma sahip olursunuz. Web sitenizin güvenliğini ve denetimini de bu hosting hizmeti ile sağlarsınız. Kurduğunuz web sitesinin içeriğine ve özelliklerine bağlı olarak bir hosting paketi seçebilirsiniz.

En Uygun Windows Web Hosting Hangisidir?

Eğer ASP, .net, Java dilleri kullanıcısı iseniz Windows hosting paketleri sizin için çok uygun demektir. Paketler arasından seçim yapmak ise size kalmıştır. Seçim yaparken ihtiyacınız olan disk alanını ya da alan adı sayısını göz önünde bulundurabilirsiniz. Eğer seçeceğiniz Windows website hosting paketi konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, canlı destek alabilirsiniz. Online olarak danışmanlarımıza aklınıza takılanları sorabilir ve paketler hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Yalnızca 1 alan adı için hosting paketi satın alacaksanız, başlangıç paketimizi tercih edebilirsiniz. Bu pakette disk alanının ve aylık trafiğin sınırlı olduğunu unutmamalısınız.

Windows Web Hosting Paketleri Nelerdir?

Başlangıç, standart, profesyonel ve premium paketler bulunur. Bu paketlerden kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir seçim yapmanız gerekir. Windows hosting paketleri özellikleri arttıkça fiyatı da artar. Burada önemli olan hangi özelliklere, ne düzeyde ihtiyacınız olduğudur. Tüm paketlerimizde e-posta adresi almanın, Mysql veritabanının, Myssql veritabanının ve Subdomainin limitsiz olduğunu söyleyebiliriz. Paketlerde farklılık ise alan adı sınırlamasından, disk alanı ve aylık trafik sınırlamasından kaynaklanır.

Windows Web Hosting İçin Hangi Teknik Bilgiler Gerekir?

Hosting Windows kullanımı için yalnızca tercih ettiğiniz bir paketi satın almanız yeterlidir. Bunun dışında bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmez. İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda teknik ekibimizden gereken desteği fazlasıyla alacağınıza emin olabilirsiniz. Tam performans ve hızlı teslimat yanında teknik desteğimizle de her zaman için müşterilerimizin yanında olmaya devam ederiz. Windows altyapılı hosting paketlerimizi hemen satın alarak bu nitelikli hizmetle tanışabilirsiniz.

Windows Web Hosting Spam ve Virüs Koruması

Tüm web siteleri devamlı olarak saldırı tehdidi ile karşı karşıyadır. Günlerce belki de aylarca emek verip kurduğunuz web sitenizin böyle bir saldırı sonucunda çökmesini ya da bilgilerinin çalınmasını elbette istemezsiniz. Windows hosting paketleri satın aldığınızda, koruma özelliklerini de almış olursunuz. Web siteniz ya da siteleriniz virüs ve spamlara karşı koruma altında olur. Web sitenizin virüsle karşılaşması halinde hosting hizmetinin koruma kalkanı doğrudan devreye girer. Belki sizin haberiniz dahi olmadan var olan tehdit uzaklaştırılır. Böylece web siteniz internet ortamında dolaşan virüs ve spam gibi tehditlere karşı korunmuş olur.

Windows Web Hosting İçin SSL Sertifikası Var mıdır?

Ucuz Windows hosting hizmetimizle birlikte SSL sertifikasını da ücretsiz olarak almış olursunuz. Aldığınız SSL sertifikanızı web siteniz için kolayca aktifleştirebilirsiniz. SSL sertifikasının en büyük avantajı sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlamasıdır. Bir web sitesinin arama motorlarında üst sıralarda yer alması demek, daha çok insana ulaşabilmesi demektir. İnsanlar arama motorlarında üst sıralarda gördükleri sitelere daha fazla giriş yapma eğilimindedir. Bu nedenle sitenizi üst sıralara taşıyacak her türlü girişimi yapmalısınız.

Windows Web Hosting Teknik Destek Nasıl Alınır?

Windows web site hosting paketlerimizden birini tercih ederek satın aldığınızda satış sonrası da teknik destek devam edecektir. Son derece sorunsuz işleyen bir posting hizmeti olması dolayısıyla teknik desteğe pek ihtiyacınız olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak teknolojinin gelişen ve değişin bir dünya olması sebebiyle hosting paketi kullanımı sırasında ihtiyaç duyduğunuz her an teknik destek servisimize ulaşabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz haftanın 7 günü, 24 saat boyunca hizmet verir. İşinde bilgili ve tecrübeli olan ekip üyelerinimiz yaşadığınız teknik sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretirler. Oldukça kısa sürede yaşadığınız sorunu giderip, hosting kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Windows Web Hosting Avantajları Nelerdir?

Hosting kullanımı, web site sahipleri için mutlaka gereklidir. Kullanılan programlama diline uygun olan bir hosting seçilmelidir. En iyi Windows hosting hizmeti hızı ve güvenliği nedeniyle dünya genelinde yaygınlaşmıştır. Web sitelerinin erişilebilirliğini artırır. Arama motorlarında üst sıralara yükselmenizi sağlar. Güvenlik önlemleri ile web sitenizi virüslere ve spamlara karşı korur. Bu gibi avantajları nedeniyle müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız paketlerimiz mevcuttur. Seçiminizde yanıldığınızı düşündüğünüzde bir üst pakete geçiş yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca teknek desteğe ulaşabilmeniz, ücretsiz SSL sertifikası almanız ise diğer avantajlardır.

Windows Web Hosting Hizmetinde Ücretsiz Yedekleme Var mı?

Windows web hosting hizmetinde ücretsiz yedekleme imkanı bulunur. Bilgisayar ortamında yapılar tüm işlemlerin mutlaka yedeklenmesi gerekir. Önemli verilerin, dosyaların, belgelerin tek bir kopyalarının olması her an kaybedeceğiniz anlamına gelir. Web sitesi için de aynı şeyi söyleyebiliriz. Hosting hizmetinin önemli bir avantajı da, web sitenizde yer alan tüm verilerin haftalık olarak ücretsiz yedeklenmesidir. Bunun için sizin herhangi bir işlem yapmanız ya da ücret ödemeniz gerekmez. Sistem otomatik olarak yedeklemeyi gerçekleştirir. Tüm güvenlik önlemlerine rağmen web sitenizin saldırıya uğrama ihtimali her zaman için vardır. Böyle bir saldırı durumuyla karşılaştığınızda ve siteniz çöktüğünde, yedekleme sayesinde verilerinizi kaybetmemiş olursunuz.

Top