X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
E-Ticaret Hosting

E-Ticaret Hosting

Online Mağazanız için güvenilir ve tam performanslı Hosting paketlerimiz.

TR E-Ticaret Standart

%100 Uyumlu

199,99₺
99,99₺/YILLIK
 • Alan Adı Barındırma: 1 Adet
 • Disk Alanı: 2 GB
 • Aylık Trafik: 10 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Inodes: 200.000
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

TR E-Ticaret Premium

%100 Uyumlu

399,99₺
199,99₺/YILLIK
 • Alan Adı Barındırma: 1 Adet
 • Disk Alanı: Limitsiz
 • Aylık Trafik: Limitsiz
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz MySql Veri Tabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Inodes: 200.000
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

DE E-Ticaret Standart

%100 Uyumlu

199,99₺
99,99₺/YILLIK
 • Alan Adı Barındırma: 1 Adet
 • Disk Alanı: 2 GB
 • Aylık Trafik: 10 GB
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz Mysql Veritabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Inodes: 200.000
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

DE E-Ticaret Premium

%100 Uyumlu

399,99₺
199,99₺/YILLIK
 • Alan Adı Barındırma: 1 Adet
 • Disk Alanı: Limitsiz
 • Aylık Trafik: Limitsiz
 • Limitsiz E-posta Hesabı
 • Limitsiz MySql Veri Tabanı
 • Limitsiz Subdomain
 • Inodes: 200.000
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Litespeed
SATIN AL

İşinizi İnternete Taşıyın

Günümüzde pek çok firma artık işlerini internet üzerinden yürütmektedir çünkü yıllık e-ticaret hacmi 2019 yılı itibariyle 59,9 Milyar TL' ye ulaşmıştır. Sizlerde bu pazarda yerinizi almakta gecikmeyin. E-Ticaret ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlamış olduğumuz paketlerimizden birisini satın aldıktan sonra hızlı kurulum araçlarımızla hemen E-ticaret sitenizi oluşturup satışlara başlayabilirsiniz. Bu sayede firmanızın satışları artacaktır ve yavaş yavaş tüm işinizi internet ortamına taşıyacaksınız.

Kesintisiz ve Limitsiz Hizmet

Paketlerimizde sizler için hiç bir limit uygulamadık çünkü E-ticaret paketleri fazla kaynak tüketimine ihtiyaç duyacaktır. Kullanımlarda sadece %200 işlemci gücü ve 200.000 inodes(dosya sayısı toplamı) limiti vardır. Bunların haricinde hiç bir kaynak ihtiyacında limit uygulanmamıştır. Trafik, disk alanı, veritabanı ve e-posta hesaplarında hiç bir limit uygulamadık. Hiçbir teknik bilgiye sahip olmadan hızlı kurulum araçlarımızla sitenizi kolayca kurabilirsiniz. Yüzlerce hazır tasarımı seçip içeriklerinizi düzenledikten sonra hızlıca sitenizi yayına alıp satışlara başlayabilirsiniz.

Opencar Opencart
Opencar Magento
Opencar PrestaShop
Opencar WooCommerce

E-Ticaret Hosting Çözümleri

E-Ticaret sitenizi dakikalar içerisinde hazırlayıp hemen satışlara başlayın!

Ücretsiz Kurulum

Sipariş sonrasında kurulum işlemini yapmayı bilmiyorsanız sizler için hızlıca Opencart, Prestashop, Magento ve Woocommerce yazılımlarını kuralım.

Maksimum Güvenlik

Altyapılarımızı 7/24 olarak izlemekte olan teknik ekibimiz olası güvenlik durumlarında hemen müdahale uygulayıp sorunları hemen çözmektedir.

7/24 Teknik Destek

Tecrübeli ve işini bilen teknik personellerimiz sizler için 7/24 vardiyalı olarak çalışmaktadırlar. Her sorunuza anında cevap vermekteyiz.

Genel Özellikler

Tüm paketlerimizde ki ortak özellikler.

cPanel Kontrol Paneli (Linux) Plesk Kontrol Paneli (Windows) Litespeed PHP Selector Cloudlinux CageFS CxS Exploit Scanner Haftalık Yedekleme
7/24 FTP Erişimi Webmail E-Posta Sistemi AntiSpam Mail Güvenliği Ücretsiz Hazır Scriptler %100 Tüm Scriptlerle Uyum Ücretsiz SSL Sınırsız Alan Adı Yönlendirme Limitsiz Alt Özellikler

Karar veremiyor musunuz?

Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

CANLI DESTEĞE BAĞLAN

Sıkça Sorulan Sorular

E-Ticaret Hosting Nedir?

E-ticaret siteleri diğer web sitelerinden farklı özelliklere sahiptir. Doğrudan satış yapıp ödeme almak üzere geliştirilmişlerdir. Standart bir kodlama sistemine ihtiyaç vardır. Şirketlerin online mağazalarını oluşturulabilmek için satın aldıkları hosting hizmetidir. Ürün eklenebilir ve bu ürünlerin satışı site üzerinden ödeme alınarak yapılabilir. E-ticaret kullanmayan şirketlerin satış rakamlarının düşmesi beklenen bir durumdur. Artık insanlar alışverişlerini tek tıkla yapabilmeyi ve adreslerinden teslim almayı isterler. Bu nedenle e-ticaret sitesi için hosting hizmetini almak şirketler için bir gereklilik haline gelmiştir.

E-Ticaret Hosting Neden Önemlidir

Günümüzde çoğu firma e-ticaret hosting paketi kullanarak satışlarını internet ortamı üzerinden yürütür. İnternet satışı yapmayan firmaların pazarın gerisinde kaldıklarını söyleyebiliriz. Her türlü ürün alışverişinde, insanların ağırlıklı olarak internet alışverişini seçtiği bilinen bir gerçek olduğuna göre e-ticaretin önemi de açıktır. Firmaların internet üzerinden satış yaptıkları sitelere erişimi sağlayan e-ticaret hosting paketleri mevcuttur. Buradaki ana özellik, satış yapılan sistemlere özgü bir hosting geliştirilmiş olmasıdır. İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan satışlarda kullanılan altyapıya yönelik, özelleştirilmiş hosting paketleridir.

E-Ticaret Hosting Avantajları Nelerdir?

E-ticaret için hosting hizmeti, hiç vakit kaybetmeden satış yapmaya başlamanızı sağlar. Siteniz daha ulaşılabilir ve erişilebilir hale gelir. Sayfalarınızın yüklenme hızı artar ve bu durum müşterilerinize olumlu olarak yansır. E-ticaret hosting mobil uyumludur. Bu size her yerden e-ticaret sitenize ulaşma avantajı sağlar. Sitenize bu hosting hizmeti sayesinde sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz. Litespeed özelliği, sitenize hız kazandırır. Müşterilerinizin sorunsuz bir alışveriş yapmasını sağlar. SSL hizmeti hosting paketinizin süresi dolana kadar geçerlidir. Böylece sitenizin güvenilirliği artarken, SEO uyumluluğu sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer almaya başlar. E-ticaret hosting hizmetini, sitenize sağladığı bu gibi avantajlar nedeniyle hiç düşünmeden tercih etmelisiniz. Buna rağmen kararsızlık yaşıyorsanız, ekibimizden canlı destek alabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting Genel Özellikleri Nelerdir?

E-ticaret hosting paketleri genel özelliği, e-ticaret yapmak isteyen şirketler için hazır şablonlar sunmasıdır. Eğer kendinize ait bir site tasarımınız yoksa, bu hazır şablon ve temaları kullanabilirsiniz. Ayrıca kart üzerinden ödeme alma imkanı, e-ticaret sitelerinin olmazsa olmaz özellikleri arasındadır. E-ticaret hosting hizmetinin özellikleri arasında mobil uyumlu olması ve farklı paket seçeneklerinin sunulması sayılabilir. Size uygun paketi seçerek vakit kaybetmeden kendi online satış mağazanızı hazırlayabilirsiniz. Müşterilerinize sunduğunuz ürünleri herhangi bir aksaklık yaşamdan satıp, ödemeleri alabilmeniz için e-ticaret hosting hizmetini mutlaka almanızı öneririz.

Hangi E-Ticaret Hosting Paketini Seçmeliyim?

E-ticaret hosting paketleri farklı özellikler içerir. Bu paketlerden ihtiyacınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Dilediğinizde paketinizi değiştirebilir ve bir üst pakete geçerek hosting özelliklerini geliştirebilirsiniz. E-ticaret hosting paketlerimizde bazı ortak özellikler yanında farklı özellikler de bulunur. Burada seçim sizin talep ettiğiniz özelliklere göre olmalıdır. Tüm e-ticaret hosting paketlerimiz % 100 uyumludur. Kullanım sırasında herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için tüm ayrıntılar düşünülerek geliştirilmişlerdir. Şirketinizin büyüklüğü ve e-ticaret için tahmini kapasitesi size yol gösterici olabilir. Eğer satış rakamları yüksek bir şirketseniz ve yoğun bir e-ticaret ağınızın olacağını düşünüyorsanız, en üst paket olan premium ile doğrudan işe başlayabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting Paketleri Özellikleri Nelerdir?

Bu paketlerde standart, porfesyonel ve premium seçenekleri bulunur. Şirketiniz için kullanacağınız e-ticaret sitesinin özellikleri, seçeceğiniz paket üzerinde etkili olur. Tüm paketlerimizde 1 adet alan adı barındırma özelliği vardır. Disk alanı standart pakette 2 GB iken, profesyonel pakette 5 GB, premium pakette ise limitsizdir. Bunun yanında standart pakette aylık trafik 10 GB, profesyonel pakette 40 GB, premium pakette ise yine limitsizdir. Bu özellikler e-ticaret sitesi paketleri arasındaki farklılıkları oluşturur. Bir de ortak özellikler vardır. Tüm e-ticaret hosting paketlerimizde limitsiz e-posta adresi alma şansınız vardır. Ayrıca Mysql veritabanı da yine tüm paketlerimizde sınırsızdır. Limitsiz subdomain, ücretsiz SSL sertifikası ve litespeed özelliğinden tüm e-ticaret hosting paketlerimizde faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting Hizmetleri Güvenli midir?

E-ticaret sitenizin güvenliğini sağlamanız çok önemlidir. İnternet sitelerinin devamlı olarak saldırı tehdidi ile karşı karşıya olduğunu unutmamalısınız. Sitenizin böyle bir saldırı ile karşılaşmaması için ucuz e-ticaret paketleri içerisinde bazı güvenlik önlemlerimiz bulunur. Ayrıca ekibimiz 7 gün ve 24 saat boyunca izlem yapar. Siteniz herhangi bir tehditle karşı karşıya kaldığında anında müdahale edilir ve tehdidin uzaklaştırılması sağlanır.

E-Ticaret Hosting İçin Teknik Destek Alabilir miyim?

E-ticaret için hosting paketlerimizde, hiçbir teknik destek almadan kolayca kurulum yapabilmeniz için özel tasarımlar geliştirdik. Kurulumu hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayıp, e-ticaret sitenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kazancınızdaki artışa siz de şaşıracaksınız. Bunun yanında kullanım ve kurulum sırasında olur da teknik desteğe ihtiyacınız olursa, profesyonel ekibimizin her zaman için hazır bulunduğunu bilmenizi isteriz. Dilediğiniz gün ve saatte bizden teknik destek alabilirsiniz. Çözüm odaklı öneriler geliştiren teknik destek ekibimize istediğiniz soruyu sorabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting Ücretsiz SSL İmkanı Var mı?

E-ticaret sitesi için hosting paketlerimizin tamamında ücretsiz SSL imkanı bulunur. Bunun sizin için olan avantajını merak ediyor olabilirsiniz. Ücretsiz SSL imkanı sayesinde, e-ticaret amacıyla kurduğunuz web siteniz arama motorlarının daha üst sıralarına yükselecektir. Böylece sitenizin ziyaret edilme sayısı artar. Bu durumun kazancınıza son derece olumlu etkileri olacaktır.

E-Ticaret Web Sitemi Taşıyabilir miyim?

Eğer aynı hosting kontrol paneline aitse, web sitenizi taşıyabilirsiniz. Burada sitenizin boyutunun ne olduğunu önemli değildir. Taşıma hizmetimiz e-ticaret sitesi paketleri içinde tamamen ücretsizdir. Aynı panelde otomatik taşıma yapılırken, farklı panellerde taşıma yapılırken işlemlerin manuel olarak yapılması gerekir. E-ticaret sitenizi taşıma konusunda daha ayrıntılı bilgi almak için, konuyu teknik ekibimize danışabilirsiniz.

E-Ticaret Hosting Mobil Uyumlu mudur?

E-ticaret için hosting hizmetlerimiz mobil cihazlara da uyumludur. Eğer bilgisayarınızın başında değilseniz ve e-ticaret sitenize ulaşmak istiyorsanız cep telefonunuzla ya da tabletinizle kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. E-ticaret hosting hizmetimiz size her anlamda kolaylıklar sağlamak için vardır. Mobil uyumlu olması da bu kolaylıklardan sadece bir tanesidir.

E-Ticaret Hosting ile Satış Yapabilir miyim?

Kolay kurulum imkanı sunan e-ticaret hosting paketlerimiz ile hiç beklemeden satış yapmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret sitelerinin özelliği kredi kartından ödeme almasıdır. Hosting tasarımında da bu özelliğin olmasına dikkat edilmiştir. Sizler için oluşturduğumuz e-ticaret paketleri arasından birini satın aldığınızda e-ticaret sitenizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Siteniz kolayca hazırlanır ve satış yapmaya uygun hale gelir. E-hosting paketlerimizle birlikte sunulan hazır temaları kullanabilir ya da kendi tasarımınızı kullanmayı seçebilirsiniz.

E-Ticaret Litespeed Özelliği Nedir?

Litespeed özelliği farklı hosting çeşitlerinde kullanılır. Amaç sitenin yüklenme hızını artırmaktır. İnternet ortamında kimsenin yavaşlığa tahammülü yoktur. İnsanlar ziyaret etmek istedikleri sitenin hızlı bir şekilde yüklenmesini ekranlarına gelmesini beklerler. Eğer siteniz yüklenirken, ziyaretçilerin birkaç saniyeden daha uzun süre beklemesi gerekirse, muhtemelen ziyaret etmekten vazgeçeceklerdir. E-ticaret sitesi için hosting paketlerimizde yer alan litespeed özelliği sayesinde sitenizin hızının iki kat arttığını fark edersiniz. Bu hız artışı size müşteri kazancı olarak geri dönecektir. İnternet alışverişinde insanların güvenini sağlamanız için sitenizin donmaması ve sorunsuz bir şekilde yüklenmesi gerekir.

Top