X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
SSL Sertifikası

SSL Sertifikaları

Web sitenizin verilerini SSL Sertifikası sayesinde koruyarak ziyaretçilerini ve müşterilerinizi güvene alın.

Anında Teslimat Ücretsiz Kurulum En Uygun Fiyat Mobil Uyumluluk

En Ucuz SSL Sertifikaları

Müşterilerinizin güvenliğini ve Markanızın güvenilirliğini arttırmak için hemen bir SSL Sertifikası satın alın.

Marka SSL Adı Kurulum Subdomain Desteği Fiyat Satın Al
GoGetSSL™ Domain SSL 2048-BİT Anında
49/YILLIK,99₺
SATIN AL
GoGetSSL™ Wildcard SSL 2048-BİT Anında
399/YILLIK,99₺
SATIN AL
GoGetSSL™ BusinessTrust EV Evrak Gerektirir* 1-2 Hafta
599/YILLIK,99₺
SATIN AL
Sectigo(Comodo) PositiveSSL 2048-BİT Anında
79/YILLIK,99₺
SATIN AL
Sectigo(Comodo) PositiveSSL Wildcard 2048-BİT Anında
499/YILLIK,99₺
SATIN AL
Sectigo(Comodo) EV SSL Evrak Gerektirir* 1-2 Hafta
699/YILLIK,99₺
SATIN AL
RapidSSL Standard 2048-BİT Anında
89/YILLIK,99₺
SATIN AL
RapidSSL Wildcard SSL 2048-BİT Anında
799/YILLIK,99₺
SATIN AL
Marka SSL Adı Kurulum Subdomain Desteği Fiyat Satın Al
GoGetSSL™ Domain SSL 2048-BİT Anında
49/YILLIK,99₺
SATIN AL
GoGetSSL™ Wildcard SSL 2048-BİT Anında
399/YILLIK,99₺
SATIN AL
GoGetSSL™ BusinessTrust EV Evrak Gerektirir* 1-2 Hafta
599/YILLIK,99₺
SATIN AL
Marka SSL Adı Kurulum Subdomain Desteği Fiyat Satın Al
Sectigo(Comodo) PositiveSSL 2048-BİT Anında
79/YILLIK,99₺
SATIN AL
Sectigo(Comodo) PositiveSSL Wildcard 2048-BİT Anında
499/YILLIK,99₺
SATIN AL
Sectigo(Comodo) EV SSL Evrak Gerektirir* 1-2 Hafta
699/YILLIK,99₺
SATIN AL
Marka SSL Adı Kurulum Subdomain Desteği Fiyat Satın Al
RapidSSL Standard 2048-BİT Anında
89/YILLIK,99₺
SATIN AL
RapidSSL Wildcard SSL 2048-BİT Anında
799/YILLIK,99₺
SATIN AL

SSL Sertifikası ile güvendesiniz!

Web sitenizin güvenliğini arttırın ve Google arama motorlarında kısa sürede üst sıralara çıkın.(https://webmasters.googleblog.com/2014/08/https-as-ranking-signal.html) SSL bu noktada önemli bir etken görmektedir bunu Google kendi güncellemelerinde yayınlamıştır. Web sitenizin ve müşterilerinizin güvenliğini sağlamak için mutlaka tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle E-Ticaret sitesi sahipleri güvenilir ödeme işlemlerini sağlamak için ve kredi kartı gibi bilgilerin saklanmasını önlemek için tercih etmeliler. https:// protokolünü kullanarak ziyaretçi ile web siteniz arasında ki veri akışını şifreleyin. Bu sayede kötü niyetli kullanıcıların siteniz üzerinden gönderilen şifrelere yada önemli bilgilere ulaşmasını engelleyin.

Karar veremiyor musunuz?

Hemen Canlı Desteğe Bağlan Butonuna Tıklayın ve Satış Öncesi Ekibimiz Sizlere Hızlıca Yardımcı Olsun.

CANLI DESTEĞE BAĞLAN
SSL Sertifikası

Şirketinizi, Sitenizi Koruyun!

Uçtan uca veri iletişimini şifreleyin ve tüm işlemleriniz güvende olsun.

Lorem Ipsum Güçlü Şifreleme

Sitenizin veri trafiği güçlü şifreleme ile güvene alınır. Üyelik ve kredi kartı bilgisi, gibi bilgilerin ele geçirilmesi engellenir.

Lorem Ipsum Hızlı Kurulum

Sunucularımızda barınan web siteleri için beklemeden,vakit kaybetmeden jet hızında kurulum yapılır.

Lorem Ipsum Verileriniz Güvende

Sahip olduğunuz SSL sertifikası ile websitenizi ve ziyaretçilerinizi koruyarak müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikası Nedir?

SSL açılımını yaptığımızda güvenli yuva katmanı anlamını taşır. Burada SSL sertifikasını kullanan bir sunucu vardır. Sunucuya gönderilen bilgilerin şifrelendiği dijital bir sertifikayı ifade eder. Doğru şifreleme anahtarı olmadığı sürece bu bilgilerin okunması mümkün olmaz. Bu şekilde bir güvenlik önlemi alınmış olur. SSL sertifika teknolojisini bir nevi elektronik şifre olarak düşünmek mümkündür. Web sitesi kullanıcılarının mutlaka SSL sertifikası edinmesi gerekir. İnternet ortamında güvenli bir kullanım sağlayabilmek için bu bilgi önlemler önem taşır.

SSL Sertifikası Ne İşe Yarar?

SSL sertifika yükleme işlemi web sitenizin verilerini korumanıza yarar. Bir şifreleme sistemi ile güvenlik duvarı oluşturur ve verilerin güvenliği sağlanır. Web sitesi kullanıcıları, mevcut verilerinin çalışma tehlikesi ile karşı karşıya olduklarını bilmelidirler. Bu nedenle çeşitli önlemler alınmalı ve verilerin güvenliği sağlanmalıdır. SSL sertifikası almanız hem web sitenizin güvenliğini hem de müşterilerinizin güvenliğini sağlar. Siteye kaydedilen tüm verilerin sunucuya şifre halinde gönderilmesi ve bu şifrenin ancak doğru şifre okuyucu ile çözümlenebilmesi demek olur. Özellikle e-ticaret yapılan web sitelerinde SSL sertifikası ile müşterilerin kart bilgileri korunur. Bu önlemi almadığınız takdirde müşterilerinizin bilgilerini tehlikeye atmış olursunuz. Bu da web siteniz için son derece olumsuz bir durumdur.

SSL Sertifikaları Mobil Uyumlu mudur?

SSL sertifikalarımız mobil uyumlu olarak kullanılabilir. Web sitesine hangi cihazdan giriş yapılırsa yapılsın güvenlik önlemleri devrede olur. SSL sertifika sayesinde sitede mevcut olan ve yeni giriş yapılan tüm bilgiler korunur. Web siteniz için aldığınız SSL sertifikası mobil uyumlu olarak kullanılabilir.

SSL Sertifikası Fiyatları Ne Kadar?

SSL sertifikasının fiyatları subdomain desteği olup olmamasına ve SSL adının ne olduğuna göre değişir. Mevcut tablomuzu inceleyerek SSL sertifikalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Genel olarak kaliteli hizmeti uygun fiyata sunduğumuzu söyleyebiliriz. SSL sertifikası fiyat aralığında marka tercihiniz de etkili olacaktır. SSL sertifika çeşitleri için ödediğiniz ücret, size oldukça olumlu geri dönüşler sağlar. Web siteniz üzerinden elde edebileceğiniz kazanca baktığımızda harcadığınız miktarın son derece uygun olduğunu söyleyebiliriz.

SSL Sertifikasını Neden Almalıyım?

SSL sertifika kurulumu sonrasında, web siteniz doğrudan arama motorlarında üst sıralara yükselir. Google, SSL sertifikasına önem verdiğini bildirmiştir. Bu nedenle web siteniz için SSL sertifikası almış olmanız halinde, arama motorlarında sitenizin daha üst sıralarda yer almasını ve ziyaretçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizdeki veri trafiğinin güvende olması SSL sertifikası ile yapılan şifreleme sistemiyle sağlanır. SSL sertifikası satın almadığınız takdirde web sitenize giriş yapılan verilerin güvenliğinden hiçbir zaman emin olamazsınız. İki bilgisayar arasında kurulan iletişim tehlikelere açıktır. Örneğin kişisel mesajlaşmalar ya da ödeme amıcıyla girilen kredi kartı bilgileri üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilebilir. SSL sertifikası bunun önüne geçemeye yaradığı için mutlaka kullanmanızı öneririz.

SSL Sertifikasının Avantajları Nelerdir?

SSL sertifika çeşitleri web sitelerindeki veri akışını şifreler. Üçüncü kişiler tarafından verilerin görülmesini ve ele geçirilmesini önler. Böylece hem web sitenizin hem de sitenizden alışveriş yapan müşterilerinizin bilgileri güvence altına alınır. Tüketiciler de artık bu konuda bilinçlidir. Yani alışveriş yapacakları web sitesinde SSL sertifikası olup olmamasına dikkat ederler. İnternette kredi kartı bilgilerinin güvenliğini sağlayan önlemin SSL sertifikası olduğunun çoğu tüketici bilincindedir. SSL sertifikası ile verilerinizin güvenliğini sağlarsınız. Bunun yanında sağladığı bir diğer avantaj da, arama motorlarında sitenizi üst sıralara taşımasıdır. İnsanlar satın almak istedikleri bir ürün olduğunda ya da bir hizmet alımı konusunda araştırma yapacakları zaman öncelikle arama motorlarından faydalanırlar. Google gibi arama motorlarının arama sonuçlarında üst sıralarda yer almka web siteniz için büyük bir avantajdır.

Wildcard SSL Ne Anlama Gelir?

Bir web sitesinin genellikle bir domaini ve birden fazla alt domaini bulunur. Bu alt domainler için ayrı ayrı SSL sertifikası satın almanız sizin için büyük bir külfet olacaktır. İşte Wildcard SSL sertifika burada devreye girer. Wildcard SSL sertifikamızı satın almanız halinde web sitenizin alt domainleri için de geçerli bir SSL sertifikası satın almış olursunuz. Büyük işletmelerin kullandığı web sitelerin farklı alt domainleri olabilir. Bu durumda Wildcard SSL sertifikası satın almak daha mantıklı bir çözüm olacaktır.

SSL Sertifika Çeşitleri Nelerdir?

•Web sunucuları için kullandığımız SSL sertifikaları
•Mail sunucuları için kullandığımız SSL sertifikaları
•Program ve kod imzalamak için kullandığımız SSL sertifikaları
•E-posta ve kimlik doğrulamak için kullandığımız SSL sertifikaları olarak sınıflandırılır.
Bu SSL sertifika çeşitleri ortak özelliği verileri şifreleme sistemi ile korumasıdır. Farklı amaçlarla farklı çeşitlerdeki SSL sertifikaları tercih edilir. Bunun yanında farklı markaların SSL sertifikası ürünlerini sitemizde bularak hiç vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

SSL Seritikası ile Web Sitemin Güvenliğini Sağlayabilir miyim?

SSL sertifika satın almanız ve kurulumunu gerçekleştirmeniz, sitenizdeki veri güvenliği anlamında önemli bir adımdır. Tek başına tam bir güvenlik duvarı sağlamak için yeterli olmasa da, şifreleme sistemi sayesinde verilerin çalışmasının önüne geçebilmek için oldukça etkili bir çözümdür. SSL sertifikası yanında sunucu optimizasyonu hizmetlerimizden de faydalanırsanız, web siteniz için daha güçlü ve etkili bir güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz. Private key kullanılarak bir şifreleme oluşturulur ve o private key olmadan şifrenin çözümlenmesi mümkün değildir. SSL sertifikası kullanılan sitelerde girişi yapılan bilgiler bu şifreleme ile korunur ve çalınması önlenir.

SSL Sertifikası Hangi Teknolojiyi Kullanır?

İki bilgisayar arasında iletişim kurulduğunda, arada gidip gelen verilerin şifreleme ile korunmasını sağlayan bir teknolojiyi kullanır. Bu şifrelemenin üçüncü kişiler tarafından kırılması ve bilgilerin ele geçirilmesi mümkün olmaz. Örneğin kredi kartı ile alışveriş yaptığınız bir web sitesinde kart bilgilerinizi, son kullanım tarihini girersiniz. Bu bilgiler ele geçirildiğinde başka alışverişler sizin kartınız üzerinden yapılabilir. Web sitenizde alışveriş yapan müşterilerinizin bu durumla karşılaşmaması için SSL sertifika türleri teknolojisinden siz de faydalanmalısınız. Anlık kullanılan private key ele geçirilemeyeceği için bu bilgilerin de başkaları tarafından görülmebilmesi mümkün değildir.

SSL Sertifikası Kurulumu Nasıldır?

Bizden satın aldığınız SSL sertifika kurulumu konusunu dert etmenize hiç gerek yoktur. Hepsinde otomatik kurulum özelliği vardır. Satın aldığınız SSL sertifikasının kurulumu hızlı bir şekilde yapılır ve kullanmaya hazır hale gelir. SSL serifikalarımızı kullanmaya başlamanız için uzun bekleme süreleri yoktur. Hızlı ve otomatik kurulum avantajından yararlanabilirsiniz. Bazı SSL sertifikaları evrak gerektirir. Bu SSL sertifikalarının kurulumu 1-2 haftayı bulabilir. Ancak herhangi bir evrak gerektirmeyen SSL sertifikalarının kurulumu anında yapılır. Beklemeden kullanmaya başlamanız sağlanır.

SSL Sertifikası ile Verilerim Güvende mi?

SSL sertifika kullandığınız takdirde sitenizde yer alan veri akışının güvence altına alınmasını sağlarsınız. Web sitenizde sizin ya da müşterilerinizin kişisel bilgileri yer alabilir. Bu bilgiler kayıt altına alınmış olabilir ya da anlık olarak paylaşılıyor olabilir. Bilgilerin güvence altına alınması için bir sistem kurulması gerekliliği doğmuştur. İnternet alışverişinin yaygınlaşması, şirketlerin önemli yazışmalarını internet üzerinden yapması gibi etkenler SSL sertifikalarının ortaya çıkmasında etkili olmuştur. Kötü amaçlı kişiler tarafından bilgilerinizin çalışmamasını sağlamanın yolu ise SSL sertifikası kullanmaktır.

Top