📢 Yeni Alışverişlerinize Özel %10 indirim fırsatını sakın kaçırmayın! İndirim Kodu : ODEAWEB10

Tier III Standartlarına Göre Co-Location Barındırma Hizmeti!

Sunucunuzu Vodafone veri merkezinde TIER III standartlarında güvenle barındırabilirsiniz.
 • 7/24 Enerji ve network takibi

 • %99.9 Uptime garantisi

 • TIER III+ Veri merkezi

 • Sunucu Monitörleme hizmeti

sunucu barındırma

Co-Location Sunucu Barındırma hizmeti nedir?

Co-Location (Sunucu Barındırma) ile; firmanız, projeniz ya da web siteniz için ihtiyaç duyduğunuz yüksek teknolojili fiziksel makineleri sizin için barındırabiliriz. Özelleştirilebilir internet erişimi, IP adresi sayısı, işlemci miktarı ve DDoS koruması gibi özelliklerle tam ihtiyacınız olan sunucuya sahip olabilirsiniz.

Sunucu Barındırma Teklif Formu

Tüm Sunucular İçin Barındırma

Her türden proje, web sitesi, firma ya da kişisel kullanım için bulunan fiziksel makinelerinizi Odeaweb güvencesi ile TIER III+ derecelendirmeli yüksek teknolojili ve güvenli veri merkezlerinde barındırabilirsiniz. Fiziksel makinenizin boyutu ve gereksinimleri artık dert olmaktan çıkıyor, hemen başvurunuzu yaparak değerlendirmeye alınmasını sağlayabilirsiniz.

serverHostingSlogan
serverHostingSlogan

Rakipsiz Uzman Ekibimiz

Alanında uzman yetkili teknik destek ekibimizle satış öncesi ve satış sonrası tüm soru ve sorunlarınızı cevaplamaya hazırız. Sunucunuzda oluşacak teknik hatalarda hemen müdahale etmek üzere hazır bulunan teknik destek ekibimiz sunucu yönetim eğitimi almıştır. Sunucunuzda ya da web sitenizde oluşan hatalarda hemen bize ulaşarak destek isteyebilirsiniz. Sunucu yönetim konusunda üniversite eğitimi görmüş, ayrıca kendini bu konuda geliştirerek uzmanlaşmış teknik destek ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan gurur duyacak.

DDoS Mitigation ve Güvenlik Çözümleri

Sunucuza gelebilecek saldırılarda DDoS Mitigation koruma sistemimiz ile gelen saldırıları engelliyoruz. Gelişmiş analitik ile her lokasyondan gelen saldırı IP'lerini yavaşlatıp, engelliyoruz.

serverHostingSlogan

TIER III+ Veri Merkezi

Odeaweb’in İzmir'de bulunan TIER III+ sertifikalı veri merkezi; yedek elektrik şebekesi ve yedek soğutma sistemleri içerir. TIER III+ seviyesindeki bir veri merkezi, olağanüstü bir durumda oluşabilecek kesintide 24 saat sunucuları ayakta tutabilir. Bu sayede kesintiye neden olan sorun çözülene kadar herhangi bir kesinti yaşamazsınız.

serverHostingSlogan

Sıkça Sorulan Sorular

Web Host paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

 • Sunucu barındırma hizmetlerinizde destek veriyor musunuz ?
  Odeaweb olarak Sunucu Yönetim & Kurulum çözümlerimiz de hiç bir şirkete bağımlı olmadan kendi bünyemizde bulunan Rakipsiz Uzman Ekibimiz ile danışmanlık ve eğitim sağlamaktayız. Yönetim hizmetlerimiz de, alt yapınız bize emanet!
 • DDoS Koruması sağlıyor musunuz ?
  DDoS korumamız mevcuttur. Layer3/4/7 ve benzeri tüm katmanlarda ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ne kadar İnternet Erişimi satın alabilirim ?
  Projelerinize özel planlama konusunda size destek olmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak internet erişimi tarafımızca sağlanmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Yönetim ve Monitoring
  Sunucunuzu 7/24 takip ediyor ve ihtiyaç anında gerekli müdahaleleri anında gerçekleştiriyoruz!
 • Sunucu Lokasyonları nerede olacak?
  Firmamız tüm sunucularını İzmir'de yer alan Vodafone veri merekzinde, kendi network altyapısı ile birlikte hızlı ve güvenli bir şekilde internet erişimine sunmaktadır. 2x10Gbit Türk Telekom ve 2x10Gbit Turkcell Superonline internet erişimleri veri merkezlerine farklı noktalardan (santrallerden) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır.
 • Kvm kullanımı ücretli mi?
  Hayır, KVM Hizmetimiz ücretsizdir. 7/24 KVM Talep edebilirsiniz.