Tier III Standartlarına Göre Co-Location Barındırma Hizmeti!

Sunucunuzu Vodafone veri merkezinde TIER III standartlarında güvenle barındırabilirsiniz.
 • 7/24 Enerji ve network takibi

 • %99.9 Uptime garantisi

 • TIER III+ Veri merkezi

 • Sunucu Monitörleme hizmeti

slider

Co-Location Sunucu Barındırma hizmeti nedir?

Co-Location (Sunucu Barındırma) profesyonel çalışma ortamında kesintisiz yüksek kaliteye ihtiyaç duyan ve aynı zamanda maliyetleri azaltmak isteyen birey yahut kuruluşlar için ideal olan bir sistemdir. Hizmet ek bir yatırım istemeden tüm enerji ihtiyaçlarınızı sağlamak için düzenlenir.

Sunucu Barındırma Teklif Formu

Tüm Sunucular İçin Barındırma

Farklı boyutlara sahip fiziksel sunucularınız mı mevcut? Hiç mesele değil, fiziksel sunucularınızın boyutu ne olursa olsun, Odeaweb TIER III+ seviyesindeki veri merkezinde güvenle barındırabilir ve yüksek kaliteye en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

serverHostingSlogan
serverHostingSlogan

Rakipsiz Uzman Ekibimiz

Odeaweb olarak Sunucu Yönetim & Kurulum çözümlerimiz de hiç bir şirkete bağımlı olmadan kendi bünyemizde bulunan Rakipsiz Uzman Ekibimiz ile danışmanlık ve eğitim sağlamaktayız. Yönetim hizmetlerimiz de, alt yapınız bize emanet!

DDoS Mitigation ve Güvenlik Çözümleri

Gelişmiş bilişim sektöründe,DDoS ve Botnet atakları ile yayınınızı engellemeye çalışacak rakipleriniz için artık çok geç! DDoS Mitigation Çözümlerimiz ile her daim yanınızdayız. Atak aldığınız süre boyunca gerekli donanımlarımızı ve uzman ekip arkadaşlarımızı size yönlendiriyoruz. Yazılımsal ve Donanımsal IDS/IPS ve Firewall Çözümlerini tarafımızca sizin için hazırlıyoruz, size en uygun ve en hızlı çözümü sunuyoruz.

serverHostingSlogan

TIER III+ Veri Merkezi

Odeaweb’in İzmir lokasyonlu TIER III+ sertifikalı veri merkezi, yedek elektrik şebekesi ve yedek soğutma sistemleri içerir. TIER III+ veri merkezi standart olarak 24 saatlik bir kesintiye karşı koyabilir ve %99.9 oranında uptime garantisi sağlar. Bu sayede co-location hizmetine yüksek performans ve en uygun fiyatlarla sahip olursunuz.

serverHostingSlogan
Sıkça Sorulan Sorular

Web Host paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

 • Sunucu barındırma hizmetlerinizde destek veriyor musunuz ?
  Odeaweb olarak Sunucu Yönetim & Kurulum çözümlerimiz de hiç bir şirkete bağımlı olmadan kendi bünyemizde bulunan Rakipsiz Uzman Ekibimiz ile danışmanlık ve eğitim sağlamaktayız. Yönetim hizmetlerimiz de, alt yapınız bize emanet!
 • DDoS Koruması sağlıyor musunuz ?
  DDoS korumamız mevcuttur. Layer3/4/7 ve benzeri tüm katmanlarda ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ne kadar İnternet Erişimi satın alabilirim ?
  Projelerinize özel planlama konusunda size destek olmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak internet erişimi tarafımızca sağlanmaktadır. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Yönetim ve Monitoring
  Sunucunuzu 7/24 takip ediyor ve ihtiyaç anında gerekli müdahaleleri anında gerçekleştiriyoruz!
 • Sunucu Lokasyonları nerede olacak?
  Firmamız tüm sunucularını İzmir'de yer alan Vodafone veri merekzinde, kendi network altyapısı ile birlikte hızlı ve güvenli bir şekilde internet erişimine sunmaktadır. 2x10Gbit Türk Telekom ve 2x10Gbit Turkcell Superonline internet erişimleri veri merkezlerine farklı noktalardan (santrallerden) yedekli olarak gelmekte ve sonlandırılmaktadır.
 • Kvm kullanımı ücretli mi?
  Hayır, KVM Hizmetimiz ücretsizdir. 7/24 KVM Talep edebilirsiniz.